Lesz: Jestem ku*** singielką. Wideo

Na pytanie czy jest dziewicą nie chciała odpowiedzieć, a poza tym była bardzo otwarta.

Dariusz Krupa powinien zafundować Natalii Leszszkolenie z wypowiadania się i ogłady językowej. Kolejne wywiady podopiecznej mogą go doprowadzą go do osiwienia. Choć z drugiej strony trzeba ją pochwalić za naturalność. W rozmowie z dziennikarzem Wideoportalu piosenkarka dała popis elokwencji.

 

Zapytana czy ma powodzenie, odpowiedziała:

No ku... jestem singielką, więc jak mogę mieć duże powodzenie?

Natalia nie chciała odpowiedzieć czy jest dziewicą, ale wyjaśniła co się dzieje pod kołderką Krupy.

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Lesz do Kuby: Jestem sama. A jak byś wolał?

Paulla pozazdrościła butów Lesz i Kręglickiej

Więcej o:
Komentarze (44)
Lesz: Jestem ku*** singielką. Wideo
Zaloguj się
 • agatka34

  Oceniono 45 razy 35

  Bezsensowne jest pytanie czy jest dziewicą czy nie, według mnie to prywatna sprawa każdego z nas. I pytanie się o to, to świństwo :)

 • sensacja

  Oceniono 30 razy 28

  Żeby móc kogoś krytykować, trzeba samemu być w porządku. Oto złota myśl Plotka: " Kolejne wywiady podopiecznej mogą go doprowadzą go do osiwienia." Redakcja powinna zafundować tym nieukom przynajmniej maturę, albo chociaż kurs poprawnej składni.

 • ben_oni

  Oceniono 29 razy 23

  Kur..a, czy ten świat ocipiał do reszty?? Co to za pytanie: czy jesteś dziewicą?? A g..o Cie to baranie obchodzi. "Za moich czasów" koleś dostałby w ryj i po sprawie.

 • gosia2000

  Oceniono 28 razy 22

  ta moda na chamstwo i wulgarny jezyk irytuje mnie coraz bardziej, kiedys byl to lans dresa z lancuchem na szyji, faja w jednyej a komorka w drugiej dloni...a dzis ta moda dotarla do Warszawskich salonow...niby taka wyedukowana, swiatowa a jak sie odezwie to Praga Waszawa sie klania.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 20 razy 20

  film sprzed miesiąca nagrany dla WP?? Co to za recykling na tym portalu? Wszystko wygrzebujecie z cudzych smietników, odgrzewacie i wciskacie ludziom jako danie dnia.

 • theonlymonia

  Oceniono 33 razy 17

  człowiek myśli sobie, że laska jakieś nie wiadomo co, tata znany przedsiębiorca, ekonomista, kiecki za tysiące złotych, w świecie bywała.. a odezwie się i aż żal..:/ niby nie powinnam się dziwić, ale jednak co celebrytka to głupsza.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 28 razy 14

  "Nie można się kopiować na Lady Gadze, bo wszyscy się na niej kopiują" - hahahahaha, co za pustak :)

 • oko

  Oceniono 13 razy 11

  @saper_vodiczka przykro mi zostaniesz kawalerem :) :) :).Zapytanie wprost kobiety czy jest dziewicą jest chamskie i poniżej pasa.Jakby nie odpowiedziała byłoby źle.

 • ben_oni

  Oceniono 15 razy 11

  dorson: dokonałaś/łeś rewolucji w języku polskim!! Podwójne stopniowanie to wyczyn!! A poza tym, ta panienka (nie znam jej, ale to nie w tym rzecz) ponoć jest piosenkarką, więc niech śpiewa. Nikt od niej nie wymaga elokwencji. Ale od dziennikarza należy wymagać odrobiny kultury i umiejętności zadawania MĄDRYCH pytań.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX