To pewne. Edyta Bartosiewicz wraca i nagrywa płytę!

Płytę wyprodukuje maż Natalii Kukulskiej.
Powrót Bartosiewicz Jej nową płytę wyprodukuje mąż Natalii Kukulskiej. Edyta Bartosiewicz nagrywa nową płytę. Artystka wchodzi do studia w przyszłym tygodniu. To będzie jej wielki powrót po 10 latach nieistnienia na rynku. To bardzo dobra wiadomość - Edyta Bartosiewicz nagrywa nową płytę. Artystka wchodzi do studia w przyszłym tygodniu. To wielki powrót po 10 latach nieistnienia na rynku. Ciekawostką jest fakt, że płytę wyprodukuje mąż Natalii Kukulskiej Michał Dąbrówka. - W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia z Edytą Bartosiewicz i nagrywamy nowego singla - wyjawił producent w radiowej "Trójce". - Myślę, że wielu słuchaczy czeka na jej powrót - dodał. Plotki o nowej płycie Edyty Bartosiewicz pojawiały się już wiele razy. Tym razem wydaję się być potwierdone. Trzymamy kciuki za udany powrót.

To bardzo dobra wiadomość Edyta Bartosiewicz nagrywa nową płytę. Artystka wchodzi do studia w przyszłym tygodniu. To wielki powrót po 10 latach nieistnienia na rynku.

 

Ciekawostką jest fakt, że płytę wyprodukuje mąż Natalii Kukulskiej Michał Dąbrówka:

W przyszłym tygodniu wchodzimy do studia z Edytą Bartosiewicz i nagrywamy nowego singla - wyjawił producent w radiowej "Trójce". - Myślę, że wielu słuchaczy czeka na jej powrót.

Plotki o nowej płycie Edyty Bartosiewicz pojawiały się już wiele razy. Tym razem wydaję się być to prawdziwą informacją. Trzymamy kciuki za powrót.

 

Edyta Bartosiewicz "Ostatni":

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wielki powrót Edyty Bartosiewicz?

Doda przyjaźni się z Bartosiewicz! CHCE JEJ POMÓC?

Mąż Kukulskiej: Nie akceptuję operacji

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>