TAK BAWIĄ SIĘ gwiazdy na koncertach

Alkohol, bluzgi i bełkot.

Afera z Muńkiem Staszczykiem, który podczas koncertu był totalnie pijany, wywołała w nas chęć przypomnienia, jak gwiazdy bawią się na swoich koncertach. Przecież lider T.Lovie nie był pierwszy.

 

Muniek Staszczyk w Pszowie:

 

 

Peja i 15-latek pokazujący "faka".

Jedna z najgłośniejszych afer koncertowych minionego roku. Raper Peja podczas koncertu w Zielonej Górze wpadł w szał. Powodem było zachowanie fana, który pokazywał mu wystawiony środkowy palec. Zaczął krzyczeć i wyzywać chłopaka. Prosił, aby tłum zrobił z nim porządek. Piętnastolatek został pobity przez fanów Pei. Sprawa skończyła się w sądzie. Peja został skazany za nawoływanie do przemocy.

 

 

 

Janusz Panasewicz i latająca butelka:

W 2007 roku Lady Pank dał koncert w Pruszczu Gdańskim. Był piękny wrześniowy dzień. Na koncert legendarnej grupy przybyły tłumy. Panasewicz dobrze się bawił z mieszkańcami. Pod koniec wykonywania piosenki "Vademecum" rzucił butelką w tłum. Poszkodowana została jedna dziewczyna. Afera wybuchła, a jej efekty są widoczne po dziś dzień. Panasewicz musiał tłumaczyć się w sądzie, a władze Pruszcza Gdańskiego zażądały zwrotu pieniędzy za koncert. Lady Pank nie chcą oddać kasy, więc i ta kwestia znajdzie swój finał w sądzie.

 

 

 

Monika Brodka i niesforny fan:

 

Czasami zdarza się, że to nie gwiazda wzbudza swoim zachowaniem kontrowersje, a fan. Tak było na koncercie Moniki Brodki. Gdy śpiewała jeden ze swoich przebojów na scenę wbiegł chłopak. Wystraszona Monika szybko zorientowała się, że dowcipniś ma dobre zamiary. Malutki incydent, ale w takich sytuacjach ekipa realizująca koncert wpada w panikę, co widać pod koniec nagrania:

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Muniek: PIŁEM. NIC NIE PAMIĘTAM

Panasewicz pójdzie siedzieć za atak na fankę?