18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Bohosiewicz, Gardias i Peszek NAGO w "Twoim Stylu"

Odważna sesja! TYLKO OD 18 LAT.

Sonia Bohosiewicz, Dorota Gardias, Maria Peszek, Maria Sadowska i Aleksandra Nieśpielak wzięły udział w nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Twój styl" z okazji dwudziestych urodzin. Magazynom dla panów rośnie konkurencja. Dorota Gardias zapowiadała ostatnio, że pojawi się nago w kobiecym piśmie. Dotrzymała słowa. Panowie, czas sięgnąć po lekturę dla pań!

 

NATURALNA Dorota Gardias:


Dorota o sesji:

Nie akceptowałam swojego ciała i dlatego nie lubiłam się rozbierać. Kiedy dojrzałam, zmieniły się moje kształty i nastawienie (...) Początkowo miałam kłopot ze zdjęciem bluzki. Przełamałam się, ze studia wyszłam inna. Pewniejsza i bardziej świadoma swojej kobiecości. I z tego jestem dumna. To była sesja "terapeutyczna".

 

INTYMNA Maria Peszek:

 

Maria Peszek o sesji:

Kocham swoje ciało, ale jestem świadoma jego niedoskonałości. Mam 37 lat i ono ma tyle samo. Daleko mu do bezczelnej urody nastolatek. Na szczęście jakiś czas temu zrozumiałam, że niedoskonałość może być siłą. Że można być "piękną inaczej". A akceptacja własnej doskonałości to dla mnie przejaw wolności. Dlatego byłam w studiu.

ZAWSTYDZONA Sonia Bohosiewicz:

 

Bohosiewicz o sesji:

Pozować nago? Wydaje się to trudne, ale w rzeczywistości jest dosyć proste. Przez pierwsze kilka minut nagie ciało pali, po kilku następnych studzi się, a po kwadransie ani ziębi, ani grzeje. Tak jest zazwyczaj, kiedy przełamuję własne granice.

Jak podobają wam się zdjęcia gwiazd? Naszym zdaniem najlepiej wypadła Sonia Bohosiewicz. Zmysłowo, intymnie i seksownie...

 

Więcej przeczytacie w nowym "Twoim Stylu".

 

Szaza

 

Zobacz także:

Gardias: Rozbiorę się w piśmie kobiecym

Laska Majdana zagra w filmie z Bohosiewicz!

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.