Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Bosak

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Bosak z pokazu Mariusza Przybylskiego.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Bosak, która w poniedziałek przyszła z bratem Marcinem Bosakiem na pokaz Mariusza Przybylskiego.

Minusy:

Tunika

Połyskujący materiał i wyrazisty różowy kolor to odrobinę za dużo. Kiczowaty materiał też nie pomógł tunice. Jednak nawet tak trudna kreacja obroniłaby się gdyby nie zwariowane dodatki, którymi Ania uzupełniła całość.

Leginsy

Legginsy to kolejny odważny element stylizacji. Wzory przypominające kolorowy tatuaż i długość do kolan stworzyły zabójcze połączenie.

Plus

Torebka i zegarek

Dodatki fluo to hit sezonu. Niestety noszenie ich może przysparzać kłopotów - niechcący można osiągnąć komiczny, przerysowany look. Ania nie skorzystała chyba z porady doświadczonego stylisty...

Podsumowanie:

20% dobrego stylu / 80% kiczu

Możliwe że Ani Bosak bardzo zależało, żeby zostać zauważoną podczas eventu. Czasem jednak lepiej wyglądać jak szara myszka niż przykuwać spojrzenia nietrafioną stylizacją. Poszczególne, wyraziste elementy zestawione w jedną całość prezentowały się bardzo źle. Na szczęście Ania postawiła na skromną, prostą fryzurę i delikatny makijaż, które miały za zadanie zrównoważyć resztę. Niestety czarne sandały na platformie dodały ciężkości sylwetce i zaburzyły proporcje.

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

Szaza/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Ani Bosak?