Kowalczyk i Bobek są najpiękniejsi

"Viva" ogłosiła wyniki swojego plebiscytu.
Kowalczyk i Bobek wygrali "Viva" ogłosiła wyniki swojego plebiscytu. Dwutygodnik "Viva" opublikował wyniki plebiscytu na najpiękniejszych celebrytów w Polsce: laureatami zostali Justyna Kowalczyk i Filip Bobek. Dwutygodnik "Viva" opublikował wyniki plebiscytu na najpiękniejszych celebrytów w Polsce. W tym roku zabrakło gali, nie było też wielkiej fety. "Viva" ograniczyła się tylko do podania wyników w najnowszym numerze. Justyna Kowalczyk okazała się najpiękniejsza spośród wszystkim dam show-biznesu. Pokonała Dodę, która prosiła o niegłosowanie na nią. Z panów najpiękniejszy okazał się Filip Bobek. Aktor znany z serialu "Brzydula", skradł serca chyba wszystkim czytelniczkom "Vivy". Bobek pokonał Marcina Prokopa, który podobnie jak Doda, prosił by nie głosować na niego w tym plebiscycie.

Dwutygodnik "Viva" opublikował wyniki plebiscytu na najpiękniejszych celebrytów w Polsce. W tym roku zabrakło gali, nie było też wielkiej fety. "Viva" ograniczyła się tylko do podania wyników w najnowszym numerze.

 

Justyna Kowalczyk okazała się najpiękniejsza spośród wszystkim dam show-biznesu. Pokonała Dodę - która jak pamiętamy, prosiła o niegłosowanie na nią. Dlaczego Justyna? Sportsmenka urzekła czytelników przede wszystkim pięknym wnętrzem.

 

 

Z panów najpiękniejszy okazał się Filip Bobek. Aktor znany z serialu "Brzydula", skradł serca chyba wszystkim czytelniczkom "Vivy". Bobek pokonał Marcina Prokopa, który podobnie jak Doda, prosił by nie głosować na niego w tym plebiscycie.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Doda do fanów: Nie głosujcie na mnie w VIVA NAJPIĘKNIEJSI

Prokop: Nie głosujcie na mnie w "Viva najpiękniejsi"