Marta Kaczyńska - 3 okładki w tydzień

Tym razem w sesji "VIVY". Czy to znak, że Marta polubiła kolorowe pisma?

Ostatni numer magazynu ''Viva'' jest dostępny w dwóch wersjach. Z jednej okładki uśmiecha się do nas Anna Komorowska, z drugiej - córka Marii i Lecha Kaczyńskich.

 

Marta Kaczyńska-Dubieniecka wspomina rodziców. Dużo opowiada też o stryju. Czyżby, wbrew wcześniejszym zapewnieniom, starała się ocieplić wizerunek Jarosława Kaczyńskiego przed nadchodzącymi wyborami?

 

W mediach stryj Jarosław jawi się jako osoba zimna. A przecież on wcale taki nie jest. Lubi żartować, często autoironizuje, na przykład a propos swojego wzrostu. Mówi: Wyobraź sobie, że jestem skoczkiem wzwyż - mówi Marta.

 

Podobno, gdy Marta była malutka i pierwszy raz zobaczyła tatę i stryja obok siebie, powiedziała: O, jedna tata i druga tata.

 

Marta była już na okładce "Gali" i "Show". Czy za tydzień zobaczymy Martę na okładce kolejnego magazynu? Typujcie.

 

 

 

 

yoko

 

Zobacz także:

Okładki "VIVY": Kaczyńska vs. Komorowska

Marta Kaczyńska: Nie chcieli mnie w "Tańcu z gwiazdami"

Marta Kaczyńska chce do Sejmu

Więcej o:
Komentarze (83)
Marta Kaczyńska - 3 okładki w tydzień
Zaloguj się
 • beer

  Oceniono 90 razy 56

  Gdyby przez ostatnie 4 lata udzielała się w mediach,to dzisiaj by mnie nie dziwiła ta aktywnośc.Ale dlaczego nagle po tej katastrofie musi się pokazywać? Czy wybory i polityka są w tej sytuacji najważniejsze?

 • ashley221

  Oceniono 80 razy 56

  Ja uważam że pani Marta Kaczyńska robi karierę na tragedii. Wcześniej nie bywała w gazetach a teraz co? 3 okładki w tydzień. Możecie mnie zminusować ale ja uważam że ona jest żałosna.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 77 razy 51

  znów artykuł o dubienieckiej? do twarzy jej w czerni i żałobie... aaa, sorry - zapomniałem, że odkąd stryjek zatrudnił ją we własnej kampanii, porzuciła żałobę po rodzicach.

 • zgryzota

  Oceniono 53 razy 49

  No, nie wiem w sumie, co mam o tym mysleć. Zdjęcia ładne. Rodzina wydaje się radzić sobie powoli z tragedią, która ją dotknęła. Tylko po co teraz wychodzić z tym do prasy... Robić sobie takie sesje w Vivie czy ustawki... Nie za wcześnie? I co to w ogóle ma na celu, jeśli nie robienie kampanii Jarosławowi??? :/

 • ulkakulka

  Oceniono 105 razy 47

  Zwyczajnie obrzydliwe to jest. Kampania wuja na śmierci rodziców, czy tez lansowanie siebie. Nieważne. Tak czy siak nie ma dziewczyna wstydu.

 • aniol_stroz

  Oceniono 91 razy 45

  Czy dla niej słowo "żałoba " to czysta fraza?

 • samba_samba

  Oceniono 55 razy 41

  Zastanawiam się co gorsze: klęcząca Steczkowska na grobie ojca, czy wielka miłość "Julii z PiS i Romea z SLD", w cieniu smoleńskiej katastrofy, przy akompaniamencie słowa "stryj", które pada co trzecią linijkę, na niecałe dwa tygodnie przed końcem kampanii - to jest właśnie PISOWSKA obłuda pani Dubieniecka nie bierze udziału w kampanii, co sam mówi w wywiadzie, ale chętnie pokazuje się w prasie kolorowej, więcej mówi o stryju niż rodzicach, zdjęcia niczym reklama wczasów z katalogu - nie tak wyobrażałam sobie żałobę po śmierci rodziców!!!!

 • miya_ke

  Oceniono 69 razy 41

  czekam na sesje w Playboyu :)

 • marudera

  Oceniono 93 razy 39

  Szybko się pozbierała.. A żal na to patrzeć, zachowuje się jakby nic się nie stało..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX