Dereszowska i Urbański lansują się z... Kubicą

Na torze Hungaroring w Budapeszcie.
Lansowali się z Kubicą Na torze Hungaroring w Budapeszcie Robert Kubica w ramach programu "Feel It" uczył kilku szczęściarzy, czym jest Formuła 1. Wśród nich znaleźli się m.in.: Hubert Urbański i Anna Dereszowska Robert Kubica wcielił się ostatnio w rolę nauczyciela. W ramach programu "Feel It" uczył kilku szczęściarzy, czym jest Formuła 1. Wśród szczęśliwców znaleźli się m.in.: Hubert Urbański i Anna Dereszowska. Szczęściarzy uczył nie tylko Kubica, ale także rezerwowy kierowca Jerome D'Ambrosio. Obaj starali się przekazać zwycięzcom konkursu, jak zachowywać się za kierownicą bolidu Formuły 1. Mało tego. Urbański i Dereszowska mogli m.in.: zasiąść za kierownicą bolidu i zrobić sobie zdjęcie z mistrzem. Nic tylko zazdrościć.

Robert Kubica wcielił się ostatnio w rolę nauczyciela. W ramach programu "Feel It" uczył kilku szczęściarzy, czym jest Formuła 1. Wśród szczęśliwców znaleźli się m.in.: Hubert Urbański i Anna Dereszowska.

 

Szczęściarzy uczył nie tylko Kubica, ale także rezerwowy kierowca Jerome D'Ambrosio. Obaj starali się przekazać zwycięzcom konkursu, jak zachowywać się za kierownicą bolidu Formuły 1. Mało tego. Urbański i Dereszowska mogli m.in.: zasiąść za kierownicą bolidu i zrobić sobie zdjęcie z mistrzem.

 

Nic tylko zazdrościć.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Kubica odda jutro hołd ofiarom

To najbogatsi polscy sportowcy

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>