Znani pomagają chłopcu bez rączki

Ojciec Kacpra przebiegnie Polskę z północy na południe. W akcję zaangażowała się Beata Sadowska, Tomasz Lis, Maciej Kurzajewski, Magdalena Różczka, a nawet Leszek Balcerowicz.

Polskie gwiazdy kochają pomagać potrzebującym. Beata Sadowska została ambasadorką inicjatywy "Biegnę dla Kacpra". Dariusz Szwast, ojciec kalekiego chłopca, przebiegnie Polskę z północy na południe. Chce zdobyć pieniądze na protezy ręki dla synka. Kacper ma dopiero roczek i zanim dorośnie będzie potrzebował co najmniej kilku protez.


Dariusz Szwast rozpoczął bieg po zdrowie synka w Gdańsku 1 czerwca. Na starcie była Beata Sadowska, która pomaga chłopcu od początku. Dziennikarka przebiegła pierwszy etap. Oprócz niej w akcję zaangażowali się inni znani biegacze: Tomasz Lis i prof. Leszek Balcerowicz, a także Marta Kuligowska, Maciej Kurzajewski i Magdalena Różczka.


Mrock


Zobacz także:

Ankieta Plotka - Beata Sadowska

Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Beata Sadowska

Więcej o:
Komentarze (13)
Znani pomagają chłopcu bez rączki
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 36 razy 28

  A moze by tak Kosciol Katolicki zamiast zgarniac miliony w rekompensatach za odebrane majatki w ramach milosci blizniego przeznaczylby ta kase na takie rzeczy?

 • hienawtrampkach

  Oceniono 28 razy 16

  Wstyd mi za mój kraj w którym pieniądze na opiekę zdrowotną są na poziomie bliskim zeru.Wstyd mi za osoby które próbują się promować na cudzym nieszczęściu.

 • tresor

  Oceniono 16 razy 12

  super akcja :) i ekstra tata mój też by dla mnie pobiegl :D

 • hienawtrampkach

  Oceniono 19 razy 11

  KK pieniądze trzyma na zatykanie ust ofiarom gwałtów,przemocy oraz wypadków spowodowanych przez sługi boże.Zaraz zaraz dzieci księży wymieniałem?...

 • agazaa

  Oceniono 7 razy 7

  hienawtrampkach o jakim "promowaniu" piszesz? Wiesz zazwyczaj ludzie sławini pomagają nie dla "sławy" tylko z dobrego serducha. A nawiasem mówiąc to "sławni" są potrzebni również dla rozgłoszenia całej akcji prawda ? Ja w 100% popieram ;)

 • lenore

  Oceniono 9 razy 7

  Super!

 • miki83

  Oceniono 16 razy 4

  Lis to krezus, reszta ferajny też miesięcznie zarabia więcej niz przeciętny człowiek przez 2-3 lata, powinni więc jak najbardziej wspierać takie akcje i nie obnosić się z tym, jacy są wspaniałomyślni.

 • dexta19

  Oceniono 5 razy 3

  http://www.facebook.com/#!/pages/Biegne-Dla-Kacpra/120145008014935

 • dexta19

  Oceniono 6 razy 2

  Na facebooku jest grupa, do której można dołączyć wspierająca inicjatywę, za każdego członka jakaś firma da rodzinie Kacpra 2zł, jak ktoś z Was chce pomóc to daję linka
  http://www.facebook.com/#!/pages/Biegne-Dla-Kacpra/120145008014935

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX