Gardias w koszulce od Tedego. Foto

To jak to było z tym romansem?
Koszulka od Tedego To jak to było z tym romansem? W "YCD" na scenie pojawiła się Dorota Gardias w koszulce firmy, której właścicielem jest Tede. Jakiś czas temu mówiło się o romansie rapera i pogodynki. W sobotniej bitwie "You can dance" dziewczyny vs. chłopaki na scenie zgromadziły się gwiazdy kibicujące drużynom. Wśród VIP-ów prym wiodła Dorota Gardias, która z Alanem Anderszem dopingowała team Piroga. Pogodynka na scenie występowała w koszulce firmy PLNY, której właścicielem jest Tede. W zeszłe wakacje pojawiły się plotki o spotkaniu rapera z Dorotą, podczas którego miało między nimi zaiskrzyć. - Jestem pewien, że możemy się w sobie zakochać. Wiem, że ty też to czułaś. Serce mówi tak, głowa nie. Mamy problem duży, przecież masz już męża. Kocham życie i mam w głowie rozGARDIASz - zarapował Tede w jednym ze swoich kawałków. Może podczas spotkania wymienili się koszulkami?

Wsobotniej bitwie "You can dance"dziewczyny vs. chłopaki na scenie zgromadziły się gwiazdy kibicujące drużynom. Wśród vipów prym wiodła Dorota Gardias, która z Alanem Anderszemdopingowała team Piróga.

 

 

Pogodynka na scenie występowała w koszulce firmy PLNY, której właścicielem jest Tede. W zeszłe wakacje pojawiły się plotki o spotkaniu rapera zDorotą, podczas którego miało między nimi zaiskrzyć.

Jestem pewien, że możemy się w sobie zakochać. Wiem, że ty też to czułaś. Serce mówi tak, głowa nie. Mamy problem duży, przecież masz już męża. Kocham życie i mam w głowie rozGARDIASz - zarapował Tede w jednym ze swoich kawałków.

 

 

Może podczas spotkania wymienili się koszulkami?

 

Zobacz także:

Gardias: Rozbiorę się w piśmie kobiecym

Dorota Gardias w CKM!

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>