"M jak miłość": Nowy przystojniak zdobędzie Dereszowską?

Nowy bohater będzie podrywał bohaterkę, którą gra Anna Dereszowska. Kim jest Arek Gołębiowski?
Kim jest Arek Gołębiowski "M jak miłość": Nowy przystojniak podbije serce Dereszowskiej? Arek Gołębiowski występował głównie w reklamach. Od niedawna aktor gra w serialu "M jak miłość" kochanka Anny Dereszowskiej. Podobno sama go wybrała. Nowy bohater będzie podrywał bohaterkę, którą gra Anna Dereszowska. Kim jest Arek Gołębiowski? Arek Gołębiowski występował w wielu reklamach, a nawet tańczył w teledysku Piotra Rubika do piosenki "Most dwojga serc". Od niedawna aktor gra w serialu "M jak miłość". Przeszedł casting, pokonał konkurencję i spodobał się Annie Dereszowskiej, która sama zadecydowała, że chce grać z nim. Zdanie Ani miało duże znaczenie, bowiem Arek będzie grał jej nowego kochanka. Myślicie, że Arek podbije serca fanek "M jak miłość"?

Arek Gołębiowski występował w wielu reklamach, a nawet tańczył w teledysku Piotra Rubika do piosenki "Most dwojga serc". Od niedawna aktor gra w serialu "M jak miłość".


Przeszedł casting, pokonał konkurencję i spodobał się Annie Dereszowskiej, która sama zadecydowała, że chce grać z nim. Zdanie Ani miało duże znaczenie, bowiem Arek będzie grał jej nowego kochanka. Myślicie, że Arek podbije serca fanek "M jak miłość"?

 

Teledysk Piotra Rubika z udziałem Arka:

 

 

Szaza

 

Zobacz także:

Eksplozja miłości w "M jak miłość". ZDJĘCIA!

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.