Mucha przegrała bitwę z Pirógiem!

Chłopaki okazali się lepsi od dziewczyn.
Mucha przegrała bitwę! Chłopcy okazali się lepsi od dziewczyn. W Białymstoku odbyła się bitwa "Dziewczyny vs chłopaki". Kapitanami dwóch drużyn byli Michał Piróg i Anna Mucha. Zdaniem widzów lepiej wypadła drużyna Michała. W Białymstoku odbyła się długo zapowiadania bitwa "Dziewczyny vs chłopaki". Kapitanami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn byli Michał Piróg i Anna Mucha. Jurorzy "You Can Dance" sami wybierali członków swoich zespołów. W końcu doszło do bezpośredniej konfrontacji. W jury konkursu zasiedli Kasia Skrzynecka, Joanna Chitruszko i Piotr Gąsowski. Ostateczny głos i tak należał do publiczności. W oczach widzów to grupa Michała Piroga zasłużyła na zwycięstwo. Ciekawe, jak Ania zniosła porażkę z drużyną Michała?

W Białymstoku odbyła się długo zapowiadania bitwa "Dziewczyny vs chłopaki". Kapitanami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn byli Michał Piróg i Anna Mucha. Jurorzy "You Can Dance" sami wybierali członków swoich zespołów. W końcu doszło do bezpośredniej konfrontacji.


W jury konkursu zasiedli Kasia Skrzynecka, Joanna Chitruszko i Piotr Gąsowski. Ostateczny głos i tak należał do publiczności. W oczach widzów to grupa Michała Piróga zasłużyła na zwycięstwo.

 

Oto wczorajsze tańce dziewczyn i chłopaków:

 

 

Szaza

 


Zobacz również:

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Michał Piróg kończy dziś 31 lat

Piróg wydaje FORTUNĘ NA LUKSUSY