"Teraz My" w Polsacie?!

A Edyta Górniak idzie do TVN. Co się dzieje?

Zmiany, zmiany, zmiany. Zbliża się koniec wiosennego sezonu w telewizji. Wiele programów zniknie z anteny na czas wakacji. Są jednak i takie, które nie wrócą jesienią. Tak jest w przypadku "Teraz My". Oznacza to, że Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski zostaną bez etatu w telewizji?

 

Nie do końca. Co prawda TVN nie przedłużyła dziennikarzom umów, anie nie złożyła innej propozycji, ale Sekielski i Morozowski mogą znaleźć pracę w Polsacie. Chodzą plotki, że Polsat jest zainteresowany programem znanego duetu.

 

"Teraz My" z TVN do Polsatu, a Edyta Górniak z Polsatu do TVN. Kto wyjdzie na tych zmianach lepiej?

 

Mrock

 

Zobacz także:

Doda w "Teraz My". 12 złotych myśli królowej

Seks w wielkiej stacji, czyli nowa ramówka TVN

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
"Teraz My" w Polsacie?!
Zaloguj się
 • vincent_vega

  Oceniono 14 razy 12

  Jeżeli Ci panowie przejdą do stacji, która 11 listopada puściła "Dzień niepodległości", to z publisystyki przesiądę się na "Modę na sukces", profilaktycznie poproszę o link do 1-go odcinka...

 • greenback

  Oceniono 14 razy 12

  Proponuje napisać, że "Teraz My" będzie emitowane w telewizji Trwam - to większa sensacja, bo chyba tylko o to chodzi, a nie o rzetelność. Prawda jest taka, że "Kawa na ławę" i "Teraz My" zostaną przeniesione do Tvn24. PS. Czy "praca" w Plotku to trzeci etat? Jesteście przemęczeni? Bo permamentnie zaliczacie skuchy.

 • lukis

  Oceniono 13 razy 11

  "Teraz My" nie będzie w Polsacie, bo to program wymyślony przez TVN. Morozowski i Sekielski mogą poprowadzić program w Polsacie, ale pod inna nazwą.

 • vanessaaa

  Oceniono 20 razy 10

  co????????????????????? taki program usunąć? tvn schodzi na dno.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 7

  hahaha, to już teraz rozumiem, czemu od pewnego czasu na pl0tku 5 niusów dziennie o Górniak. Bo Górniak idzie do TVN!! hahaha

 • zbyszek_pl

  Oceniono 11 razy 7

  Ci dwaj panowie po prostu wyczerpali formułe programu i zrobili sie nudni.Przenosiny do Polsatu nic im nie pomogą(www.tnij.org/inwestycja2010 )

 • wuwu

  Oceniono 13 razy 5

  chwileczkę, ci panowie już dawno przestali być dziennikarzami, a stali się kimś w rodzaju reporterów pudelka czy plotka, tylko tematyka nie szow biz a polityka
  to jak traktują gosci, ferują wyroki i to jak bardzo i do bólu są jednostronni totalnie skresla ich z pozycji rzetelnych dziennikarzy
  ja płakac po nich nie będę

 • iberia3

  Oceniono 9 razy 5

  atena, wielka szkoda, wielka strata? Przecież nie znikają na zawsze, tylko pojawią się w innej stacji. To skąd ta rozpacz, za, co tu ukrywać, nieobiektywnymi dziennikarzami?

 • ladyzgaga

  Oceniono 19 razy 3

  Niech idą do Radia Maryja albo do Trwamu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX