Ala Janosz: Maja Sablewska była moim autorytetem

To czemu Alicja i Maja nie pracują już razem?

W trakcie sobotniego recitalu Edyta Górniak podziękowała ze sceny Mai Sablewskiej, która od kilku miesięcy jest jej menadżerką. Wcześniej Maja pracowała z Natalią Kukulską, Dodą i... Alicją Janosz. Jak Maja i Alicja się poznały?

Maja Sablewska była przyjaciółką Natalii Kukulskiej, która pracowała z tym samym menadżerem, z którym ja pracowałam po "Idolu". Maja była dla mnie bardzo długo bardzo wielkim autorytetem i gdzieś tam brała udział w kreacji tego, co się ze mną działo - powiedziała Alicja.

Uspokajamy - Maja nie pracowała z Alicją za czasów "jajecznicy". Nigdy nie była oficjalnie jej menadżerką. Wspierała ją w okresie, gdy Alicja miała pseudonim Alex. Ostatnio młoda artystka i znana menadżerka spotkały się na festiwalu Top Trendy.

Maja ma teraz dwie artystki, którymi musi się zajmować, a ja mieszkam we Wrocławiu. Poszłyśmy w dwie różne strony, aczkolwiek kibicuję i podziwiam. Nadal utrzymujemy kontakt - zdradziła nam Alicja.

Maja była jedną z pierwszych osób do których Alicja zadzwoniła, gdy okazało się, że na festiwal nie dojedzie chórzystka z zespołu "HooDoo Band". Alicja nadal szanuje i podziwia Sablewską.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Janosz o karierze: Zrobiłam kretyńskie rzeczy

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (24)
Ala Janosz: Maja Sablewska była moim autorytetem
Zaloguj się
 • i_am_fierce

  Oceniono 36 razy 26

  Aha

 • palciakiel

  Oceniono 23 razy 19

  Ha ha! "Wcześniej Maja pracowała z Natalią Kukulską" to raczej Majka pracowała jako niańka u Naty

 • go

  Oceniono 21 razy 13

  Z Dody zrobiła gwiazdę i najpopularniejszą polską piosenkarkę pop i jej w tym udział był znaczący. Nad Edytą pracuje od niedawna, a ostatni recital można uznać za sukces. Dla Edyty jeden z większych w ostatnim czasie. W tej branży na efekty należy poczekać dłużej niż kilka miesięcy. A sprzedaż płyt w Polsce to nie jest najlepsza miara, czegokolwiek. Nasze społeczeństwo daje prawie pełne przyzwolenie na piractwo i nie widzi nic złego w kupowaniu piratów, ściąganiu z sieci lub prostym kopiowaniu.

 • go

  Oceniono 17 razy 11

  Na pewno można powiedzieć, że Maja jest najbardziej rozpoznawaną manadżerką w Polsce. Patrząc na efekty jej podopiecznych również dobrą.

 • gracz.graczy

  Oceniono 14 razy 10

  a propos jajecznicy:
  3 jajka
  1 mała cebula
  1 pętko kiełbasy w kostkę pokrojonej
  3 kromki chleba z masłem

  I można śpiewać nananananan nananana nanana nananana

 • lenore

  Oceniono 13 razy 9

  Skad ta Sablewska sie wziela, przeciez u Kukulskiej ona byla niania do dzieci, a teraz sie na ulicy nie poznaja...

 • gracz.graczy

  Oceniono 7 razy 5

  na na na na nananana na na na na na na nanana na na.

 • noltee

  Oceniono 5 razy 5

  Ale jarosz!

 • lambaluna

  Oceniono 31 razy 5

  Jeśli ta cała Maja faktycznie wykręciła Dodzie ten numer z serialem "39 i pół" (wiedziała o planowanej parodii Dody z udziałem Mariny) to jest nielojalna i niegodna zaufania i nie wiem dlaczego kolejne osoby z branży (czyt. Górniak) jej ufają. Być może Doda to zmyśliła, ale myślę, że nie, to była naprawdę śmierdząca sprawa, takich rzeczy się nie robi, nawet czując, że współpraca i tak by się zakończyła...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX