Ala Janosz: Maja Sablewska była moim autorytetem

To czemu Alicja i Maja nie pracują już razem?

W trakcie sobotniego recitalu Edyta Górniak podziękowała ze sceny Mai Sablewskiej, która od kilku miesięcy jest jej menadżerką. Wcześniej Maja pracowała z Natalią Kukulską, Dodą i... Alicją Janosz. Jak Maja i Alicja się poznały?

Maja Sablewska była przyjaciółką Natalii Kukulskiej, która pracowała z tym samym menadżerem, z którym ja pracowałam po "Idolu". Maja była dla mnie bardzo długo bardzo wielkim autorytetem i gdzieś tam brała udział w kreacji tego, co się ze mną działo - powiedziała Alicja.

Uspokajamy - Maja nie pracowała z Alicją za czasów "jajecznicy". Nigdy nie była oficjalnie jej menadżerką. Wspierała ją w okresie, gdy Alicja miała pseudonim Alex. Ostatnio młoda artystka i znana menadżerka spotkały się na festiwalu Top Trendy.

Maja ma teraz dwie artystki, którymi musi się zajmować, a ja mieszkam we Wrocławiu. Poszłyśmy w dwie różne strony, aczkolwiek kibicuję i podziwiam. Nadal utrzymujemy kontakt - zdradziła nam Alicja.

Maja była jedną z pierwszych osób do których Alicja zadzwoniła, gdy okazało się, że na festiwal nie dojedzie chórzystka z zespołu "HooDoo Band". Alicja nadal szanuje i podziwia Sablewską.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Janosz o karierze: Zrobiłam kretyńskie rzeczy

 

Szaza