"Taniec z gwiazdami" pokonany

Przez kogo?

W przypadku "Tańca z gwiazdami" stacja TVN przyjęła zasadę, że nie zabija się kury, która znosi złote jajka. Jednak z czasem wszystko się nudzi. Jak wynika z badań dla serwisu Wirtualnemedia.pl, serial "Blondynka" ma większą oglądalność niż 11. edycja show.

 

Julię Pietruchę w niedzielne wieczory ogląda prawie 5 milionów widzów. Z kolei postępy taneczne gwiazd TVN-u śledzi niecałe 3 miliony widzów. Czy to oznacza koniec ery tańca w polskiej telewizji? Pewnie nie. Znając życie to do 12. edycji zaproszą Julię Pietruchę...

 


 

Szaza

 

Zobacz także:

Grochola o "TzG": Najpiękniejsze miesiące w moim życiu

"Blondynka" jest hitem! Będzie drugi sezon

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 


Więcej o:
Komentarze (16)
"Taniec z gwiazdami" pokonany
Zaloguj się
 • buzzkill

  Oceniono 18 razy 12

  Zamiast wyrzucac kase na głupie "show" mogliby wyprodukowac jakis porządny serial sensacyjny, czy komediowy, na swiatowym poziomie, a nie same podróbki innych formatów nam wciskają a miliony wydaja na TzG

 • zuu.

  Oceniono 17 razy 7

  za dużo tych edycji. jak się kończy jedna, to od razu druga sie zaczyna, powinni dac chociaż pół roku przerwy, bo to sie wszystkim za chile znudzi, a potem i tak nikt tego nie bedzie oglądał, tylko kasa poleci na zrobienie tego wszystkiego.

 • maria10344

  Oceniono 4 razy 4

  Ta Grochola w półfinale to masakra.Przechodzenie jej przez kolejne odcinki odstręczało widzów.

 • akamas

  Oceniono 8 razy 4

  Ja, nie oglądam seriali! Może i fajny, ale nie znam nikogo, kto ogląda "Blondynkę":( Proszę podać oglądalność w regionach!!!

 • madameglamour

  Oceniono 28 razy 4

  żygam TZG

 • sliwka_2010

  Oceniono 22 razy 4

  hmm ani jednego odcinka nie oglądałam z Julką ,co to za serial rzeczywiście taki fajny ?

 • dm

  Oceniono 9 razy 3

  Ta obecna faworytka TzG jest odstraszająca to im oglądalność spadła. Wystarczy popatrzeć jak "finezyjnie" tańczy. Każdy krok i mina są nie na temat, obok, ciężko, choć jury ma wmawiać coś innego.

 • alenka

  Oceniono 17 razy 3

  ja tam wolę TzG jakoś nie mogę przekonać się do tej całej Blondynki, mam jakiś uraz do Pietruchy, chyba po filmie "Jutro idziemy do kina " !!!

 • toj

  Oceniono 6 razy 2

  A skąd wezmą partnera dla Pietruchy,to będzie dopiero olbrzymie chłopisko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX