Relacja z "Tańca z gwiazdami"

Kto odpadł?

Dziś kolejne starcie. Do walki stają już tylko trzy panie - Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino, Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem i Katarzyna Grochola z Janem Klimentem.

 

Na początek piosenka gościa specjalnego programu - Katie Melua, brytyjskiej piosenkarki urodzonej w Gruzji. Katie zaśpiewa jeszcze w drugiej części programu. Tym razem będzie to piosenka promująca jej najnowszą płytę.

 

Pierwsi występują Julia Kamińska i Rafał Maserak. Tańczą salsę. Maserak przebrany jest za marynarza. Julia ma seksowną, zieloną sukienkę z odkrytymi plecami i buty na płaskim obcasie. Czyżby kontuzja wciąż dokuczała? Oceny: Pavlović 9, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10.

 

Potem Katarzyna Grochola z Janem Klimentem zatańczyli fokstrota. Kasia miała długą, czarną, prześwitującą suknię wieczorową i wyglądała bardzo seksownie. Gąsowski chwalił jej nogi. Galiński zauważył, że wygląda szałowo i oddycha tańcem! Oceny: Pavlović 5, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 7.

 

Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino wykonali rumbę. Trzeba przyznać, że poruszali się po parkiecie dostojnie jak łabędzie. Co doceniło jury. - Byliście doskonali i perfekcyjni. Chwilo trwaj - podsumowała Pavlović. Oceny: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10.


Kasia Glinka prowadzi - 40 punktów. Druga jest Julia Kamińska - 39 punktów. I trzecia Katarzyna Grochola - 32 punkty.

 

Druga połowa półfinału. Julia Kamińska i Rafał Maserak tańczą quickstepa. - Oddajesz się w tańcu Rafałowi. Tańczysz jak profesjonalna tancerka - powiedziała Pavlović. Oceny: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10.


Katarzyna Grochola z Janem Klimentem zatańczyli pasodoble. Ona w ognisto czerwonej sukni, z kwiatem we włosach. On przebrany za torreadora. - Kasia patrzyła mi tak bezczelnie w oczy. To było dobre - śmiała się Pavlović. Oceny: Pavlović 7, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 6.

 

Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino wykonali walca wiedeńskiego. Jury było zachwycone. Oceny: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Nie mogło być inaczej!

 

Wciąż prowadzi Kasia Glinka, druga jest Julia Kamińska, Katarzyna Grochola trzecia. Oczekiwanie na ostateczne wyniki głosowania uprzyjemnia widzom Katie Melua. I chwila prawdy...

 

Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino oraz Julia Kamińska i Rafał Maserak zatańczą dla nas w finale.

Katarzyna Grochola opuszcza show. Na pocieszenie pisarka dostała od swojego tanecznego partnera jego największe trofeum, jakie udało mu się zdobyć.

 

yoko

 

Zobacz także:

 

Zwycięzca amerykańskiego "TzG" tańczył z Piotrowską. WIDEO

Scherzinger wygrała "Taniec z gwiazdami"