Piasek pokonał Chylińską i zespół Feel

To wielka radość - powiedział Andrzej tuż po odebraniu statuetki w koncercie Top.

Dziś ruszył festiwal "Top Trendy". Imprezę rozpoczął koncert "Top" w trakcie, którego zaprezentowało się dziesięciu najlepszych artystów w Polsce. Trzecie miejsce zajął zespół Hey, drugi był Maciej Maleńczuk, a pierwszy Piasek. To właśnie Andrzej Piaseczny sprzedał w ubiegłym roku najwięcej płyt w Polsce. Jak się czuł po odebraniu nagrody?

- Jestem rozsądny i wiem, że to tylko chwila. Należy cieszyć się chwilą - powiedział Andrzej Piaseczny.

Na dzisiejszej konferencji prasowej Piaseczny przyznał, że szykuje na wieczór niespodziankę. W trakcie swojego występu gwiazdor zaprosił na scenę Seweryna Krajewskiego! Sopocka publiczność przywitała go owacjami na stojąco. Ludzie najlepiej bawili się przy piosenkach Agnieszki Chylińskiej, Macieja Maleńczuka i właśnie Andrzeja Piasecznego.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (44)
Piasek pokonał Chylińską i zespół Feel
Zaloguj się
 • eljot

  Oceniono 37 razy 23

  Występ Andrzeja Piasecznego był świetny!!! Naprawdę potwierdził, że w pełni zasłużenie zajął pierwsze miejsce.
  Cieszę się, bo ten artysta nie jest doceniany przez tzw. branżę, a powinien. Piasek pisze piękne teksty i ma naprawdę świetny repertuar (ostatnie 5 lat - to nie piosenki, a prawdziwe perełki). Bardzo cieszy, że na najbardziej sprawiedliwym z festiwali ( bo na TOP Trendy o zwycięstwie decyduje liczba sprzedanych płyt)wygrał właśnie Andrzej. Wielkie gratulacje.
  Poza tym uważam, że pierwszy dzien wypadł bardzo dobrze. Jestem pod wielkim wrażeniem Edyty Herbuś (prawdziwa klasa) i Darka Maciborka, ale także Ibiszowi i Kasi Cichopek nic nie można zarzucić. Było naprawdę fajnie.

 • niunia63

  Oceniono 40 razy 22

  Piękny wieczór przygotowali nam wszyscy występujący na festiwalu. Artyści i prowadzący wypadli wspaniale. Jednak najbardziej podobał mi się i bardzo mnie wzruszył Seweryn Krajewski. Piasek oczywiście najlepszy. Koncert Maleńczuka super.

 • patrycy

  Oceniono 25 razy 19

  Nareszcie artysta(artyści) dostali tę nagrodę.
  Brawo za oryginalność muzyczną i przyzwoitość .

 • rather

  Oceniono 22 razy 16

  Paulla mnie denerwuje. Chyba zamierza cale życie śpiewać jedna piosenkę. Ona nie ma innych na płycie? Mogłaby pokazać coś nowego, a nie cały czas śpiewac tylko jeden (khm!) 'przebój'. Nawet Feel zaśpiewał nowy song...

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 15

  Krzysiu Ibisz, jak się ubrałeś, chłopie:D

 • mk1985

  Oceniono 21 razy 15

  piękny duet... naprawdę się wzruszyłam zasłużenie 1 miejsce pierwsze

 • lukis

  Oceniono 25 razy 15

  Agnieszka i Piasek rządzą! Ale ogólnie słaby koncert. Akustyka, dźwięk no i oczywiście Ibisz, Cichopek ;/

 • vitaa

  Oceniono 24 razy 14

  Tak, piękne, rockowe "sam" Agnieszki :)) na to chyba każdy skrycie czekał! Najlepszy głos!!!

 • annna6

  Oceniono 24 razy 12

  Jubileusz Maleńczuka był super ;) a Piasek śpiewa świetnie, szczególnie teraz, kiedy współpracuje z Sewerynem Krajewskim, po prostu uwielbiam piosenki z tej ostatniej płyty. A przy okazji..głos Krajewskiego aah, nigdy się nie zmieni, zawsze piękny ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX