Nowa Marcysia w "Złotopolskich"

Poszukiwania nowej Marcysi zajęły kilka miesięcy. Nie łatwo było znaleźć idealną kandydatkę.
Nowa Marcysia Poszukiwania nowej Marcysi trwały kilka miesięcy. Dotychczasową Marcysię (Magdalenę Stużyńską) w serialu ''Złotopolscy'' zastąpi Katarzyna Pierścionek znana z epizodów w ''Na Wspólnej'' i ''Samym Życiu''. Dotychczasową Marcysię (Magdalenę Stużyńską) w serialu ''Złotopolscy'' zastąpi Katarzyna Pierścionek, znana z epizodów w ''Na Wspólnej'' i ''Samym Życiu''. Widzowie będą mogli ją zobaczyć na ekranach dopiero w premierowych odcinkach jesiennej ramówki - od połowy października. Aktorka już intensywnie pracuje na planie, gdzie przywitano ją bukietem czerwonych róż z okazji jej 29. urodzin. Katarzyna Pierścionek podkreśla, że nie zamierza naśladować swojej poprzedniczki, która z własnej woli zrezygnowała z roli w serialu. Podobno miała dość. Wcale jej się nie dziwimy.

Dotychczasową Marcysię (Magdalenę Stużyńską) w serialu ''Złotopolscy'' zastąpi Katarzyna Pierścionek - znana z epizodów w ''Na Wspólnej'' i ''Samym Życiu''.

 

Widzowie będą mogli ją zobaczyć na ekranach dopiero w premierowych odcinkach jesiennej ramówki - od połowy października. Aktorka już intensywnie pracuje na planie, gdzie przywitano ją bukietem czerwonych róż z okazji jej 29. urodzin.

 

Aktorka, podkreśla, że nie zamierza naśladować swojej poprzedniczki, która z własnej woli zrezygnowała z roli w serialu. Podobno miała dość. A wam która bardziej się podoba?

 

 

yoko

 

Zobacz także:

Nejman robi się na "bad boya"

Anna Przybylska była atrakcją...plaży

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Która bardziej Ci się podoba?