Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Candy Girl

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Candy Girl na imprezie z okazji odświeżenia magazynu "Claudia".

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Candy Girl.

 


 

 

Minus:

 

 

 

 

Łączenie sukienki

 

 

 

 

Candy Girl znana jest z przeróbek strojów z sieciówek, które dzięki jej pomysłom nabierają zupełnie nowego wyrazu. Czy tym razem polska gwiazdka zabrała się za prosty (lekko znoszony) tank top i postanowiła połączyć go z bogato zdobionym czarnym materiałem? Trudno powiedzieć. Tak czy owak łączenie materiałów nie wygląda najlepiej, choć z daleka cała kreacja prezentuje się bardzo dobrze.

 

 

 

Plusy:

 

 


 

Makijaż

 

 

Perfekcyjnie zmatowiona cera, delikatny róż na policzkach, oczy podkreślone grubymi kreskami wykonanymi czarnym eyelinerem i najważniejsze, mocno czerwone usta - taki makijaż to elegancki, a jednocześnie seksowny klasyk, w którym prawie każda kobieta dobrze wygląda. Brawo!

 

 

 


 

 

Ozdoba

 

 

Jasne, popielate włosy piosenkarki to doskonałe tło dla ciekawych ozdób w wyrazistych kolorach. Tym razem Candy Girl postawiła na stroik z czarnych wstążek i piór - musimy przyznać, że wyglądał świetnie!

 

 

Podsumowanie:

 

 

80% dobrego stylu / 20% kiczu

Stylizacja Candy Girl zasługuje na uznanie - elegancka suknia, dobrze dobrany makijaż i dodatki, które świetnie grają z resztą stroju to miła odmiana od krzykliwych strojów, do których przyzwyczaiła nas artystka. Niestety nie mogło obyć się bez zgrzytu - impreza zorganizowana z okazji relaunchu magazynu "Claudia" nie była wielką galą na kształt rozdania Telekamer, gdzie wymagane są stroje wieczorowe, a popołudniową imprezą, na której większość pań pojawiła się w koktajlowych sukienkach.

 

 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

 

Plotek/Lula.pl

 

Jak oceniasz stylizację Candy Girl?
Więcej o: