Górniak komentuje zarzuty byłego męża

Diwa zaprzecza plotkom. Rozsiewa je były mąż i rodzina?

Jubileusz Edyty Górniak z okazji jej 20-lecia zawodowego już jutro. Nie dziwne, że w okół tego tematu krąży wiele plotek. Między innymi taka, że nie zaprosiła swojej matki na koncert. To brzmi dość sensownie, tym bardziej, że Edzia naprawdę ma na pieńku ze swoją rodziną.

 

Oliwy do ognia dolał sam były Mąż Górniak - Darek Krupa. W wywiadzie dla "Angory" twierdzi, że Edyta skrzywdziła także jego rodzinę, złamała jej serce. Górniak wydała oświadczenie w tej sprawie, gdzie zaprzecza doniesieniom męża:

 

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo z wielką przyjemnością zapraszamy przed telewizory w sobotę o godzinie 20.00 do telewizji Polsat na Jubileusz - "EDYTA GÓRNIAK - 20 piosenek na XX - lecie". (...)

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że Edyta Górniak nie ma nic wspólnego z informacjami ujawnionymi w mediach przez dorosłych członków swojej obecnej i byłej rodziny.

Każdy w sposób dowolny wystawia świadectwo samego siebie. Dla Edyty sprawy prywatne zamykają się w czterech ścianach, a obecny czas chce oddać muzyce i swoim fanom, którzy przez ostatnie 20 lat - wiarą i szacunkiem dodawali jej sił .

 

Faktycznie, od kiedy Górniak zajmuje się Maja Sablewska, Edyta nie opowiada o swoim życiu prywatnym tak chętnie, jak robiła to kiedyś. Jaka jest prawda o rodzinnych konfliktach gwiazdy?

 

Mrock

Krupa: Edyta była nieuczciwa i skrzywdziła moją rodzinę

Górniak bez makijażu na próbie przed Toptrendy

Słuchaj Edyty Górniak na na Tuba.fm

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.