Jeżowska: Pobił mnie mąż. WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU

Dramatyczne wyznanie piosenkarki o wydarzeniu sprzed lat.

Często zdarza się tak, że gwiazdy szczerze opowiadają o swoim życiu. Nawet, gdy było bardzo bolesne. Na taki krok zdecydowała się właśnie Majka Jeżowska. Zdradziła "Vivie", kim był jej pierwszy mąż.

Gdy Wojtuś miał roczek, dostałam propozycję śpiewania dla Polonii za oceanem. Taki wypad na dwa miesiące. Tuż przed wyjazdem zostałam pobita przez męża. Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym. Brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana. Aż pewnej nocy wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych od uderzenia w krtań - czytamy w "Vivie".

Bolesne wspomnienia Majka opowiada z dystansu. Czemu dzieli się takimi historiami? Może chce w ten sposób uprzedzić inne kobiety. A może to jest zemsta po latach. Jeżowska chce w ten sposób ukarać męża - publicznie?

 

Mrock


Więcej o:
Komentarze (10)
Jeżowska: Pobił mnie mąż. WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU
Zaloguj się
 • swinska_grypa

  Oceniono 34 razy 16

  Czy to jakiś nowy serial Plotka? Tym razem opera mydlana z Jeżowską w roli głównej. Ile kolumn ma ten artykuł w "Vivie"? bo zdaje się, że do wakacji nie dacie rady zaspokoić naszej rosnącej ciekawości, pisarczyki z Plotencji, racjonując nam takie rewelacje.

 • gosia2000

  Oceniono 20 razy 14

  z jednego artykulu w Vivie szykuje sie 15 newsow na plotku...co poobcinali nadgodziny?

 • magnolka

  Oceniono 10 razy 10

  dobrze, ze o tym mówi, może choć jedna sie zastanowi przed nieodpowienim TAK

 • oko

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli to ona powiedziała teraz to po co?.Jeśli to PLOTEK wymyślił to po ptaka?.

 • sabi

  Oceniono 10 razy 0

  po co o tym mowi teraz,by trochę głośno było o niej i zeby było o czym pisac na jej temat?i pewnie kazdy juz za plecami gada.nie potrzebnie pierze brudy z przed lat bo tak naprawdę nie ma sie czym chwalic.

 • jagoda54

  Oceniono 14 razy 0

  CHYBA FAKTYCZNIE NIE MA OCZYM PISAC.MAJKA NAJPIERW MIAŁA ROMANS Z MARYNARZEM Z KTORYM JEST OBECNIE.A DZIS ,ZE POBIŁ JA MAZ.TYLKO PO CZY PRZED ROMANSEM?

 • niunia63

  Oceniono 6 razy -2

  O co jej chodzi? Traci popularność?

 • vanessaaa

  Oceniono 8 razy -4

  nie wiem po co ona się tak uzewnętrznia.

 • domiiniisiiaa

  Oceniono 11 razy -7

  tak tak xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX