Ona zagraża Lesz i Wiśniewskiej

Kto taki? Anna Cyzon.

Na liście uczestników konkursu Tredny znajdziemy nazwisko, na dźwięk którego Natalii Lesz i Ani Wiśniewskiej mo gą przechodzić ciarki po plecach. To Anna Cyzon!
Anna jest Polką, która od dziecka mieszkała w Kanadzie, jednak karierę zamierza robić w starym kraju. Podbijanie rodzimej publiczności zaczęła od preselekcji eurowizyjnych i od razu z sukcesem - zajęła wysokie 2 miejsce! Teraz stwierdziła, że nie sztuka pokonać nieznanych i bierze się za bary z Lesz i Wiśniewską! Jeśli pamiętacie jej występ, to wiecie, że ma dziewczyna power!NNa

Na liście uczestników konkursu Trendy znajdujemy nazwisko, na dźwięk którego Natalii Lesz i Ani Wiśniewskiej mogą przechodzić ciarki po plecach. To Anna Cyzon.

 

Anna jest Polką, która mieszkała w Kanadzie, jednak karierę zamierza robić w naszym kraju. Podbijanie rodzimej publiczności zaczęła od preselekcji eurowizyjnych i od razu z sukcesem - zajęła drugie miejsce!

 

Teraz stwierdziła, że nie sztuka pokonać nieznanych i bierze się za bary z Lesz i Wiśniewską! Jeśli pamiętacie jej występ, to wiecie że ma dziewczyna power.

 

Cyzon zaśpiewa tę piosenkę:

 

 

Ma szanse czy nie powinna się łudzić?

 

Aik


Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Konkurenci Anny Cyzon - poznaj listę nazwisk!