Oni trzęsą showbizem - Dariusz Krupa

Kolejny menadżer gwiazd w naszym cyklu.

Pisaliśmy już o Macieju Durczaku, który zarabia na lansowaniu artystów, ostatnio najbardziej swojej partnerki Ani Wyszkoni. Dzisiaj kolej na Dariusza Krupę.

 

Były mąż/menadżer Edyty Górniak, tuż po rozwodzie (prywatnym i zawodowym), zaczął współpracę z Piotrem Kupichą wokalistą zespołu Feel, niedookreśloną repertuarowo Natalią Lesz oraz słabo znanym Nick'em Sincler'em.

 

W branży  mówią, że jako menedżer, Dariusz jest skuteczny. Dowodem ma być udział jego artystów w polsatowskich produkcjach i "załatwienie" Lesz występu przed Lady Gagą. Ale w tym drugim przypadku nic nie wiadomo na pewno...

 

Krupa swoim podopiecznym "tylko doradza", więc raczej nie ma zysków z koncertów, płyt czy dzwonków. Można się jednak domyślać, że za 'doradztwo' dostaje sumy rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.


Jeśli chce zarabiać tyle co Maciej Durczak w latach świetności, musi jeszcze się trochę postarać.

 

Aik

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Oni rządzą showbizem cz.1 - Maciej Durczak

Edyta Górniak żałuje rozwodu z Krupą?

Więcej o:
Komentarze (9)
Oni trzęsą showbizem - Dariusz Krupa
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 11 razy 7

  Trzesie? Chyba wackiem.

 • narkoza

  Oceniono 8 razy 6

  proponuje wezcie kilka jego zdjec i porownajcie z nergalem... podobienstwo jest wrecz uderzajace

 • karenira

  Oceniono 6 razy 4

  Nie zauważyłam, zeby Krupa czymś specjalnie trząsł, a już na pewno nie showbiznesem, więc darujcie sobie może te PR-y, co? Zauważyłam, ze u nas jest jakaś taka tendencja wychodzenia managerów z cienia, robienia sobie nachalnego publicity - co to nie ja - podczas gdy o prawdziwych mozliwościach i operatywności menago świadczą sukcesy (i to prawdziwe, a nie medialne sukcesy) podopiecznych. i tylko one. Prawdziwy dobry menago jest, ale niewidoczny. Znać go ma krąg osób zwiaznaych stricte zawodowo, a nie szeroka publika. To powinny być niewidoczne nici, za które delikatnie pociągają, a nie nachalny message: "patrzcie, jak ja pociągam za sznurki i o wszystkim decyduję, właczając kolor rajstop wokalistki". Cos jest nie halo w tym wszystkim. Mieliśmy już jedną baaardzo sławną managerkę. Katarzyna Kanclerz się nazywała. Przepadła sromotnie.

 • wobo

  Oceniono 7 razy 3

  Jakaś cudowna przemiana nastąpiła w wyglądzie Krupy po rozwodzie z Edzią! Przystojny, normalnie wyglądającym facet, a nie obleśnawy, łysiejąco-długowłosy gamoń, którego najczęściej fotografowano, gdy zwisał u boku Edki jak więdnący bluszcz.

 • laura1996

  Oceniono 7 razy 3

  Dariusz Krupa trzęsie ale swoją dupą !

 • reki334

  Oceniono 3 razy 3

  'Oni trzęsą' - nic dziwnego, że to wszystko to flaki z olejem

 • moncie5577

  Oceniono 7 razy 1

  dobrze że się rozwiódł z Edzią,bo by zwariował:)

 • blazi90

  Oceniono 3 razy 1

  Proponuję Plotkowi chociażby odwiedzić stronę www.rockhouse.pl i zobaczyć, że Maciej Durczak jest menedżerem nie tylko Ani Wyszkoni i ma na swoim koncie wiele osiągnięć.

 • fanka12345

  Oceniono 8 razy -4

  allle on ryja ...........żallll...................
  pfffffff

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX