"YCD": Mucha faworyzuje Barańskiego?

Pomagał Ani tańczyć salsę w "TzG". Dlatego ona teraz mu kibicuje i namawia do głosowania?

Sympatia Anny Muchy do występującego w "You can dance" Tomka Barańskiego nie jest bezinteresowna. Tancerz jest nie tylko najlepszym kolegą Rafała Maseraka, z którym Mucha tańczyła w "TzG". Jak się okazuje, jurorka show mogła osobiście sprawdzić parkietowe umiejętności byłego narzeczonego Herbuś.

 

W wygranej przez Muchę X. edycji, Ania tańczyła z Barańskim. Wspomagał ją i Rafała w salsie. Rozgrzał aktorkę, nim przejął ją jego przyjaciel.

 

W "You Can Dance" Mucha zdążyła mu się odwdzięczyć za pomoc. W ostatnim odcinku namawiała do wysyłania SMS-ów na Barańskiego.

 

 

Śliczna, seksowna, miła Mucha

Mucha śpiewa "Pszczółkę Maję". Wideo

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (18)
"YCD": Mucha faworyzuje Barańskiego?
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 13 razy 9

  Mam nadzieje, ze wygra Kuba, bo ma bardzo bogaty warsztat taneczny, a przy tym wydaje sie sympatyczny w przeciwienstwie do dziwnej reszty.

 • lojzo

  Oceniono 25 razy 9

  Chłopak przystojny, świetnie tańczy, nic dziwnego, że się Musze podoba. Nie jej jednej zapewne. Ale jej faworyzowanie bardziej mu może zaszkodzić niż pomoc. Mucha wara od Tomka.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 7

  a wasza miłośc do muchy jest bezinteresowna? czy może tvn wam płaci?

 • kla1990

  Oceniono 17 razy 7

  Tomek jest zajebisty!:)to on powinien wygrać YCD:):)

 • black_flower

  Oceniono 15 razy 7

  A ja lubie tego Brańskiego, Muchy nie..!

 • gosia.em91

  Oceniono 6 razy 4

  a co do głosu.... nie czepiaj się Tomka skoro jesteś za Kubą który ma głosik pedalski jak jasna cholera

 • sandy

  Oceniono 8 razy 4

  Ja też mam nadzieję że wygra Kuba bo nie dość że najlepiej tańczy to w całej 4 z półfinału tylko on nie jest czyimś ulubieńcem. Tomek-Mucha Ilona-Augustin Paulina-Piróg i w ostatnim przypadku jest dziwne to że dziewczyna tańczy ciągle swoją technikę i jeszcze ma pretensje że wszyscy mają do niej o to żal, jakby jej to naprawdę przeszkadzało to udowodniłaby że umie zatańczyć coś innego jak nie ma możliwości w duecie to niech pokaże solówce coś nowego.

 • mk1985

  Oceniono 9 razy 3

  bez kitu YCD zmienia się w jakieś szit. 3 z 4 osób w finale ma jakieś plecy paulina-piróg, bekier- agurola, barańskiego pewnie mucha i też agurola. kto powininen wygrać wybór jest prosty czwarta osoba KUBA. ale znając życie będzie jak zwykle inaczej.... szkoda przede wszystkim program traci na tym dobrą opinię.

 • lalo

  Oceniono 17 razy 3

  Kur*a jak ja nienawidze tej zjeba*ej muchy!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX