Królikowski: Seks ze starą kobietą? Jestem za!

Młodsze też lubi.

Paweł Królikowski udowodnił wczoraj u Kuby Wojewódzkiego, że jest nie tylko dobrym aktorem (pokazano fragmentu nowego filmu z Pawłem), ale i człowiekiem z dystansem do siebie.

 

Wojewódzki zagadywał Królikowskiego o politykę, o odważne słowa, których używa. Jednym słowem - szczery chłopak. Nie przypuszczaliśmy jednak, że aż do tego stopnia. Na pytanie, czy pociągają go starsze kobiety, powiedział:

Ja w ogóle kocham kobiety - powiedział Królikowski. Ale czy takie podstarzałe aktorki też? Jakaś stara aktorka na wózku do ciebie "Chodź, Chodź", a ty co? - dopytywał się Kuba. A ja na to - jestem za!

Królikowski o Olejnik: Otarła się o jedną wybitną rodzinę, a to trochę mało

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Mrock

Więcej o:
Komentarze (22)
Królikowski: Seks ze starą kobietą? Jestem za!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 24 razy 20

  A niby co innego miał powiedzieć w takim programie?

 • o.rety

  Oceniono 37 razy 19

  Przecież on sam jest po prostu stary, więc byłoby nawet dziwaczne, gdyby mówił o młódkach.

 • nanda_devi

  Oceniono 24 razy 18

  Kobieta po 30, jest według Was podstarzała? Czyli w takim razie stoję niemalże nad grobem. Dziwny jest ten świat.

 • anty_tv

  Oceniono 21 razy 15

  Paweł, super zgnoiłeś tego 60-letniego nastolatka z nerwowymi tikami, nakrył się kopytami i pierwszy raz zatkało go na amen. Gratulacje! Masz chłopie klasę.

 • moravia

  Oceniono 37 razy 15

  Ale jak "starą"? 70? 80?... To trochę dziwne. Natomiast babki w wieku balzakowskim bywają bardzo sexy. Szapołowska - fajna, Stenka - fajna, Torbicka - fajna itd. itd. Żaden facet by ich z łóżka nie wygonił :))

 • gosia2000

  Oceniono 35 razy 15

  czy plotek moglby przestac dawac streszczenia programu Kuby? wielu ten program ogladalo a pozostalych nie interesuja tematy "majtek" jakie jedynie sa poruszane w tym programie

 • omnia

  Oceniono 14 razy 8

  Nędzny poziom dyskusji. Co to znaczy stara kobieta? Niektóre 50-latki są całkiem całkiem, w odróżnieniu od niektórych 20-latek. Natomiast jeżeli Królikowski ma ochotę na seks z 80-latką na wózku to porusza się na granicy zboczenia albo upośledzenia umysłowego. Ale rozumiem, że został podpuszczony przez Powiatowego

 • nanda_devi

  Oceniono 15 razy 7

  Poza tym Królikowski, jak sądzę miał na myśli babki po 50.

 • moravia

  Oceniono 27 razy 7

  Reki, po 35. to próchno?... No coś Ty?... To najfajniejsze babki (oczywiście, jeśli zadbane). Małolaty są dla podtatusiałych albo niedojrzałych, ja tam wolę takie po 30-tce i nie dziwię się Królikowskiemu, jeśli o takie mu chodziło. Wie facet co w życiu dobre :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX