Eurowizja znowu bez Polski!

Nikomu nie spodobał się układ z jabłkami.
Eurowizja nie dla Polaków Nikomu nie spodobał się układ z jabłkami. Marcin Mroziński nie zakwalifikował się do weekendowego finału konkursu Eurowizji. Poległ ze swoją "Legendą" w eliminacjach. Chyba do końcu historii Eurowizji będziemy rozpamiętywać drugie miejsce Edyty Górniak. Nasz reprezentant Marcin Mroziński nie zakwalifikował się do weekendowego finału. Polak poległ we wtorkowych eliminacjach ze swoją "Legendą". Mroziński w występie połączył język polski z angielskim oraz nowoczesne przyśpiewki z zespołem Mazowsze. Punktem kulminacyjnym był układ taneczny z jabłkami, który, podobnie jak piosenka, nie przypadł publiczności do gustu. Nasze występy na Eurowizji są na siłę udziwniane i wzbudzają uśmiech politowania wśród specjalistów. Z roku na rok jest gorzej, kolejne porażki Isis Gee, Piaska i Lidii Kopani powodują, że Polska chyba powinna zrezygnować z uczestnictwa i poczekać aż nasza scena muzyczna się odrodzi.

Chyba do końcu historii Eurowizji będziemy rozpamiętywać drugie miejsce Edyty Górniak. Nasz reprezentant Marcin Mroziński nie zakwalifikował się do weekendowego finału. Polak poległ we wczorajszych eliminacjach ze swoją "Legendą".

 

Mroziński w występie połączył język polski z angielskim oraz nowoczesne przyśpiewki z zespołem Mazowsze. Punktem kulminacyjnym był układ taneczny z jabłkami, który podobnie jak piosenka  nie przypadł publiczności do gustu.

 

Nasze występy na Eurowizjina siłę udziwniane wzbudzając uśmiech politowania wśród specjalistów.

 

Z roku na rok jest gorzej, kolejne porażki Isis Gee, Piaska i Lidii Kopani powodują, że Polska powinna zrezygnować z uczestnictwa i poczekać aż nasza scena muzyczna się odrodzi.

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Choreografię na Eurowizję ułożył on!

Eurowizja 2010: Mroziński i jego "Legenda"! Próba WIDEO