Powódź podtopiła "Majkę"

Przerwano nagrywanie serialu.

Hala filmowa, w której kręcona jest "Majka" była zagrożona podtopieniem przez wodę z Wisły. Szefowie obiektu i producenci serialu zdecydowali się o wstrzymaniu zdjęć do czasu zakończenia niebezpieczeństwa.

 

Dopiero wczoraj zdecydowano się o powrocie do pracy. W sumie stracono kilka dni zdjęciowych, jednak jak dowiedział się Se.pl przerwa nie wpłynie na emisję "Majki" i wszystko odcinki będą puszczone według terminów.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Osyda czyta WSZYSTKIE plotki o sobie

Aktor z "Majki" jest do wzięcia?

Więcej o:
Komentarze (27)
Powódź podtopiła "Majkę"
Zaloguj się
 • karola19

  Oceniono 16 razy 10

  Zwróćcie uwagę że Asia ma śliczne oczy łany nos ładne usta i piękne włosy i każdy jej element z osobna jest fantastyczny ale wszystkie razem na jej twarzy wyglądają mdło.

 • latika

  Oceniono 16 razy 10

  NA tym zdjeciu ten aktor wyglada jak z córeczka

 • gelfix

  Oceniono 13 razy 7

  o. To mi nowina ;) ale nie, no szczerze wspolczuje tej wody.. :(

 • natalia__

  Oceniono 5 razy 5

  ta woda jest okropna... sama mieszkam po lewobrzeżnej stronie płocka, czyli w radziwiu i napewno słyszeliście, że właśnie ta zielnica w której mieszkam jest zagrożona podtopieniem. Ale nie bedzie u nas wody na szczescie a juz sie balam. Moglibyscuie zrobic notke o tym jak gwiazdy pomagają ludziom w tej sytuacji, jesli tacy są. A polecam obejrzeć te wszystkie zdjęcia z powodzi, np jak robili zapory, ale ratowali zwierzęta, to aż wzruszające. Ja osobiście gdybym mogła to bym wycałowała tym ludziom buty, bo dzięki nim jestem teraz w suchym domu. ; )

 • zoltyswinka

  Oceniono 15 razy 5

  Nieciekawa z nich para :P

 • majek89

  Oceniono 8 razy 4

  Niech on się ogoli bo wygląda jak stary dziad z małą dziewczynką... Nie mam nic do Joanny i nie przeszkadza mi ten serial, ale Ona za bardzo stara się być niewinną, grzeczną dziewczyną i to jest mdłe i nudne. Dziewczyno jesteś młoda, wiec trochę spontaniczności i ENERGII!!!

 • amadi1989

  Oceniono 10 razy 4

  Miliony ludzi zalało, a Wy, Plotku, przejmujecie się planem głupiego serialu.

 • vanessaaa

  Oceniono 9 razy 3

  też mi coś. ludzie stracili WSZYSTKO, a wy się przejmujecie durnym serialem.

 • cholera

  Oceniono 9 razy 3

  Straszne! jak to mozliwe.. .nie bedzie na czas Majki? Okropne! Naprawde przerazajace. Pomyslec, ze ludzie pod Wrockiem topią się, traca domy... to pikus w porownaniu z tym, ze serial Majka musial byc przelozony o kilka dni !!! Nie do wiary. Co za durny news!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX