Korwin Piotrowska: Nie chcę być medialnym lachonkiem

Dziennikarka znów pije do Edyty Herbuś.

Dziś w ?Dzień Dobry TVN'' spotkały się trzy panie: Karolina Korwin Piotrowska, Beata Pawlikowska oraz Ewa Kasprzyk. Panie dyskutowały na temat ''Kiedy kobieta odnajduje poczucie własnej wartości''. Najwięcej miała do powiedzenia oczywiście Karolina Korwin Piotrowska. Zapytana przez Dorotę Wellman, kim nie chciała by być, Karolina powiedziała:

wiem, że opinia ludzi jest ważna, ale nie najważniejsza. Mam coraz bardziej wytyczony cel w życiu. na pewno nie chcę być lachonkiem medialnym. nie chcę być cycatą blondyną z napompowanymi ustami. Jak młode dziewczyny patrzą na ten model, to sobie mogą pomyśleć - Boże jaka jestem beznadziejna, jestem nikim. Niestety, ale właśnie takie lale są lansowane w mediach.

Dziennikarka jakiś czas temu, nazwała Edytę Herbuś ''Lachonkiem''. Tancerka już zapowiedziała, że pozwie Korwin Piotrowską do sądu za znieważenie. Najwidoczniej dziennikarka TVNu lubi igrać z ogniem.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (46)
Korwin Piotrowska: Nie chcę być medialnym lachonkiem
Zaloguj się
 • jussilv

  Oceniono 77 razy 19

  Pani Korwin-Piotrowska to klasa sama w sobie. Zdecydowanie wolę słuchać jej drwiąco-ironicznych i bardzo trafnych wypowiedzi o "gwiazdach", niż oglądać rzeczonego lachonka, który nie ma nic do powiedzenia. Na temat jej wyglądu możecie się krytycznie wypowiadać do woli, bo Pani Karolina wiele razy udowodniła,że ma do siebie dystans. Jak również to,że nie uroda jest jej narzędziem pracy tylko intelekt i nietuzinkowa osobowość.

 • daniellap

  Oceniono 40 razy 18

  Pani Karolino, spokojna głowa, nic takiego pani nie grozi. Pani i lachonek? W życiu. Pani sobie zapracowała na image baby z magla. Osiągnęła pani fantastyczny efekt. Trajkocząca baba z magla z rozbieganymi oczkami plotkująca na temat innych. Mam takie pytanie: czy pani ma swoje życie? Czy żyje pani tylko i wyłącznie życiem innych?

 • scan33

  Oceniono 41 razy 17

  Pani Karolina Piotrowska powinna spojrzeć w lustro, posłuchać swoich wystąpień telewizyjnych i wyciągnąć wnioski. Na pewno już nic jej nie grozi,ani że będzie lachonkiem ani erudytką.

 • benq

  Oceniono 40 razy 16

  jej raczej to nie grozi

 • bezkrytycznie

  Oceniono 37 razy 15

  "nie chcę być cycatą blondyną z napompowanymi ustami" - chcesz, chcesz... tylko kompleksy pchnęły cię w to miejsce, gdzie dzis jesteś :)))

 • laska3

  Oceniono 29 razy 13

  Jestem mniej więcej rówieśnicą Karoliny, więc nie można mi zarzucić niechęci do dojrzałego wieku, ale wyjątkowo baby nie trawię. Uważam, że wygłasza wyjątkowo autorytatywne sądy, często nieprzemyślane i nieuzasadnione. Trudno się domyśleć, dlaczego kogoś wychwala, a kogoś innego potępia. W stosunku do Herbuś pozwoliła sobie na zbyt wiele. Od roku nie oglądam tego jej programu, bo ulało mi się. Mam przeczucie, że mimo deklarowanego krytycznego stosunku do szołbizu, to ona najbardziej go uwielbia i żyć by bez niego nie mogła. Tymczasem szołbiznes łatwo obyłby się bez Karoliny. Tego mu życzę. I jeszcze - z wyglądu Karolina coraz bardziej przypomina mi Gertrudę Stein. Czy jest to nieprzypadkowe?

 • killthelights

  Oceniono 15 razy 11

  Po czesci siie z nia zgadzam ze niestety do tv wybieraja bardzo czesto kobiety z takim typem urody(sztucznej do bolu) i ktore czesto sie poprostu nie nadaja.Przez to jest nudno i brak roznorodnosci.Fajnie ze mowi o tym ze to jest ok byc innym.Z drugiej strony wyczuwam w jej wypowiedzi jakis zal ze jednak nie nadaje sie na takiego "lachonka"..

 • anty_tv

  Oceniono 39 razy 11

  Kobito, w twoim wieku to już masz zerowe szanse na bycie "lachonkiem"... chyba dla 80-letnich "chłopaków" (chociaż to też nie, vide: Łapicki)

 • lojzo

  Oceniono 37 razy 11

  To prawda nie grozi jej, iż ktoś ją nazwie lachonkiem. Ale niestety z rzetelnym czy odkrywczym dziennikarstwem też jej nikt nie kojarzy. Jedynie z czym się kojarzy to z negatywnymi emocjami, tonami jadu wylewanego na innych, zwłaszcza na co ładniejsze kobiety. Mnie kojarzy się tez zaniedbaną i zakompleksioną kobieta w średnim wieku, która braki w urodzie rekompensuje złośliwością. Z jej wypowiedzi wynika, że ona wie kim nie chce być. Ale czy wie kim chciałaby być?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX