Alicja Janosz wróciła na dobre

Zwyciężczyni "Idola" wystąpi na Top Trendach.

 

Ala Janosz powraca Zwyciężczyni "Idola" wystąpi na "Top Trendach" Alicja Janosz pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. Artystka wystąpi też wraz zespołem 29 maja na koncercie "Top Trendy" Polsatu Alicja Janosz postanowiła po raz drugi spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym. Pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. A 29 maja Alicja wraz z zespołem weźmie udział w koncercie "Trendy" polsatowskiego festiwalu. Plotek dowiedział się, że zespół HooDoo Band od kilku miesięcy współpracuje z telewizją Polsat na planie programu "On i Ona". Grupa skomponowała muzykę do programu i wzięła udział w nagraniach wszystkich odcinków. Alicja śpiewała w chórkach.

Alicja Janoszpostanowiła po raz drugi spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym. Pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. A 29 maja Alicja wraz z zespołem weźmie udział w koncercie "Trendy"polsatowskiego festiwalu.


Plotek dowiedział się, że zespół HooDoo Band od kilku miesięcy współpracuje z telewizją Polsat na planie programu "On i Ona". Grupa skomponowała muzykę do programu i wzięła udział w nagraniach wszystkich odcinków.Alicja śpiewała w chórkach.
Fragment koncertu zespołu:


Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Szaza
Więcej o:
Komentarze (21)
Alicja Janosz wróciła na dobre
Zaloguj się
 • kristofor

  Oceniono 24 razy 22

  Oby miała lepszych promotorów/autorów tekstów itp. niż w poprzednim podejściu do kariery i szeroko pojętego rynku muzycznego w Polsce. Chyba nikt by nie przeżył drugiej piosenki o jajecznicy ;)

 • rysiek

  Oceniono 30 razy 16

  świetnie, utalentowana dziewczyna, której kariera źle pokierowano. ma kawał głosu, to wstyd, że taka g lupia blachara robi "karierę", a ala gdzieś zniknęła!

 • dominika9027

  Oceniono 10 razy 8

  mam nadzieje ze przy tym zostanie.... zamiast spiewac o jajeczznicy..

 • niunia100

  Oceniono 16 razy 8

  rysiek masz chłopie racje!!!!!!!!!!!!!!!!POPIERAM

 • jagodzianka

  Oceniono 11 razy 7

  Absolutny talent, doskonały głos i mozliwości - oby tego nie spieprzyła jakimś tandeciarstwem - chociaż kierunek jak widać nie jest zły.. :) POWODZENIA ALICJA!

 • reki334

  Oceniono 9 razy 7

  niech się zgłosi po piosenki do Chylińskiej, ostatnio nagrywa same przeboje, które ludzie bedą nucić jeszcze za 40 lat :)

 • macadi

  Oceniono 10 razy 6

  Dziwne że jej koledzy zrobili wielką karierę.Mam na myśli chociażby Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę.

 • fudi

  Oceniono 6 razy 4

  Ale ona pięknie śpiewa. Z wyglądu jest podobna, ale głos ma fantastyczny. Brakuje nam takich na polskiej scenie, bo mam już dosyć Feel, Ewy Farny, Dody... i ciągle tych samych osób.

 • majek89

  Oceniono 4 razy 4

  Dziewczyna tak szybko znikła po wygraniu pierwszej edycji ''Idola''.. ciekawe co się z nią działo? Wtedy to było 'małe' dziecko;D teraz to dojrzała kobieta, ALE nic się nie zmieniła (z wyglądu) heh. Najbardziej jestem ciakawa co nam zaprezentuje teraz i jak zamierza się ponownie wznieść?? Bo faktem jest, że jej karierą ktoś bardzo źle pokierował i głos o niej zaginął! Już częściej się słyszy o np. Flincie. A miała dziewczyna talent i zamiast 'kuć żelazo póki gorące' zaprzepaściła to lub jej opiekun!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX