Alicja Janosz wróciła na dobre

Zwyciężczyni "Idola" wystąpi na Top Trendach.

 

Ala Janosz powraca Zwyciężczyni "Idola" wystąpi na "Top Trendach" Alicja Janosz pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. Artystka wystąpi też wraz zespołem 29 maja na koncercie "Top Trendy" Polsatu Alicja Janosz postanowiła po raz drugi spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym. Pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. A 29 maja Alicja wraz z zespołem weźmie udział w koncercie "Trendy" polsatowskiego festiwalu. Plotek dowiedział się, że zespół HooDoo Band od kilku miesięcy współpracuje z telewizją Polsat na planie programu "On i Ona". Grupa skomponowała muzykę do programu i wzięła udział w nagraniach wszystkich odcinków. Alicja śpiewała w chórkach.

Alicja Janoszpostanowiła po raz drugi spróbować swoich sił na polskim rynku muzycznym. Pracuje nad solową płytą i nagrywa piosenki z zespołem HooDoo Band. A 29 maja Alicja wraz z zespołem weźmie udział w koncercie "Trendy"polsatowskiego festiwalu.


Plotek dowiedział się, że zespół HooDoo Band od kilku miesięcy współpracuje z telewizją Polsat na planie programu "On i Ona". Grupa skomponowała muzykę do programu i wzięła udział w nagraniach wszystkich odcinków. Alicja śpiewała w chórkach.
Fragment koncertu zespołu:


Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Szaza