Maleńczuk krytykuje nagiego Majewskiego

Chodzi o gołą sesję w czasie żałoby.
Skrytykował Majewskiego Maleńczukowi nie spodobała się goła sesja w czasie żałoby. Miesiąc temu, podczas żałoby narodowej, w kioskach ukazała się "Viva" z rozbieraną sesją Szymona Majewskiego. Skrytykował ją muzyk Maciej Maleńczuk. Miesiąc temu, podczas żałoby narodowej, w kioskach ukazała się "Viva" z rozbieraną sesją Szymona Majewskiego. Goły showman w środku, a na okładce - tragicznie zmarła para prezydencka. Majewskiemu zarzucono "brak smaku". Całą sprawę krytykuje teraz Maciej Maleńczuk, na podobieństwo którego ucharakteryzowano na sesji Szymona. - Moja sukienka jest niczym wobec sesji zdjęciowej Majewskiego w żałobnej "Vivie". Na wierzchu jest para prezydencka na czarno, a w środku goły Majewski. Goły jak go Pan Bóg stworzył! Cóż ja przy tym w sukience? - powiedział muzyk portalowi Interia.pl. Teraz ludzie mogą zacząć głowić się nad tym, czy bardziej gorszy widok Maleńczuka w kiecce, czy Majewski nago obok pary prezydenckiej.

Miesiąc temu, podczas żałoby narodowej, w kioskach ukazała się "Viva" z rozbieraną sesją Szymona Majewskiego. Goły showman w środku, a na okładce - tragicznie zmarła para prezydencka. Majewskiemu zarzucono "brak smaku".

 

Całą sprawę krytykuje teraz Maciej Maleńczuk, na podobieństwo którego ucharakteryzowano na sesji Szymona:

Moja sukienka jest niczym wobec sesji zdjęciowej Majewskiego w żałobnej "Vivie". Na wierzchu jest para prezydencka na czarno, a w środku goły Majewski. Goły jak go Pan Bóg stworzył! Cóż ja przy tym w sukience? - powiedział muzyk w Interia.pl.

Teraz ludzie mogą zacząć główkować nad tym, czy bardziej gorszy widok Maleńczuka w kiecce, czy Majewski nago obok pary prezydenckiej.

 

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Który bardziej budzi kontrowersje