Joasia Osyda bardzo dużo je

Uwierzycie?!

Filigranowa, bardzo szczupła. Wiele pań zazdrości Joannie Osydzie, czyli serialowej Majce figury. I wiele pewnie jest przekonanych, że młoda aktorka głoduje. Czy tak jest? Joasia zaprzecza. W ostatnim programie "Kulisy sławy" przekonywała, że je dużo, a w dodatku jest uzależniona od słodyczy. Joasię poparci koledzy z serialu "Majka".

 

Siedzimy kiedyś w knajcie i kelnerka przynosi udziec. "To dla mnie" - mówi Joasia. Za chwilę podają kluski śląskie. "To też dla mnie" - mówi Joasia. I to wszystko o dziewiątej rano! - dziwią się aktorzy z "Majki".

 

Cóż, może to po prostu kwestia rewelacyjnej przemiany materii.

 

Pegaz

 

Więcej o:
Komentarze (77)
Joasia Osyda bardzo dużo je
Zaloguj się
 • dosko

  Oceniono 20 razy 16

  Pewnie że wierzymy, wielu ludzi tak ma. Osobiście znam dziewczynę która musiała skonsultować się z lekarzem żeby przytyć c:

 • wszechwiedzaca

  Oceniono 18 razy 14

  Ale news! Porażka.

 • a1234

  Oceniono 23 razy 13

  no to nich sobie przebada tarczyce ... bo nie mozna duzo jesc i byc taka anorektyczka. Nie jest juz nastolatka zeby miec niedowage przy nadmiarze kalorii spozywanych. Fizjologia to nie magia, to raczej matematyka. Lekki wytrzeszcz te zmoze juz miec - wiec osbtawiam Graves-Basedowa.

 • armandoo

  Oceniono 18 razy 12

  News z dupy.

 • szaron_stoln

  Oceniono 25 razy 11

  "A czego tu zazdrościć!!!!!!!! tych samych kości, kobieta powinna mieć czym oddychać i na czym usiąść". Taaa... A mężczyzna powinien być dobrze zbudowanym brunetem, mieć co najmniej 185 cm. wzrostu i niebieskie oczy. Co to jest, kuźwa? Koncert życzeń?!

 • kamaa

  Oceniono 17 razy 11

  Też tak mam. Szybka przemiana materii :D. Ma dziewczyna szczęście i tyle.

 • laura1996

  Oceniono 14 razy 10

  ludzie. przecież moja koleżanka też bardzo dużo je i jakoś jest szczuplejsza odemnie ... po prostu nie którzy już tak mają , moim zdaniem Asia mówi prawde . Tak ludzie nie którzy mają . ja np. jak zjem dużo to tyję ( ale się ograniczam ) , ale np. ona je i nie tyje !!! z tym się człowiek musi urodzić ...

 • migotka82

  Oceniono 16 razy 10

  Moja siostra również ma wspaniałą przemianę materii więc je wszystko i w dużych ilościach a przy tym jest bardzo szczupła (wręcz chudzielec). Także uważam że to jest możliwe, ba nawet jestem pewna!

 • liriel

  Oceniono 29 razy 9

  Szczęściara :) Ja tam lubię Joanne Osyde.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX