Damą Być: Małgorzata Napieralska

Zwyciężyła w sondzie na "Idealną pierwszą damę". Zobacz, co mówi o sobie i mężu żona Grzegorza Napieralskiego Małgorzata.

Wybory prezydenckie tuż, tuż.  Media bacznie przyglądają się kandydatom, zadając jak mantrę pytanie: co jest pana największą zaletą? Słyszymy: program, ludzkie oblicze. Rzadko, który kandydat pamięta, żeby wspomnieć o żonie. A to przecież one są największymi atutami tych panów. Plotek wychodzi na przeciw prośbom czytelników i w swoim najnowszym cyklu, na pierwszym planie stawia żony kandydatów.


 

Małgorzata jest żoną Grzegorza Napieralskiego, kandydata na prezydenta z ramienia SLD. Nasi czytelnicy ogłosili ją "Idealną kandydatką na pierwszą damę". Jak poradziła sobie z naszą ankietą?

 

 

 

1. Najbardziej w mężu denerwuje mnie?

Myślę, że wszyscy mężowie mają drobne wady mój także. Trudno mi je wymienić, bo są to naprawdę drobnostki. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do życia i staram się znajdować w nim same zalety.

 

2. Najbardziej w mężu pociąga mnie?

Najbardziej w moim mężu pociągają mnie jego dobroć i konsekwencja, którymi najpierw obdarzył mnie - kobietę, którą pokochał. A teraz jestem dumna z tego, jak wspaniale sprawdza się w roli ojca.

 

3. Gdy mam wolną chwilę, to?

Jako matka i żona nie mam tak naprawdę wolnego czasu, po prostu w stu procentach poświęcam się mojej rodzinie. Łatwiej będzie mi odpowiedzieć na pytanie, kiedy jestem szczęśliwa i co sprawia mi największą przyjemność. Jestem osobą bardzo rodzinną i najwspanialsze w moim życiu chwile, to te gdy wszyscy jesteśmy razem. Grzegorz, ja i nasze dzieci świetnie się razem bawimy w kinie, w parku, na spacerze czy podczas jazdy na rolkach. Plac zabaw, park to nasze naturalne środowisko.

 

4. Jaka jest najgłupsza plotka o mężu, którą Pani słyszała?

Nie żyję w świecie plotek. Jako żona i matka dwójki wspaniałych dzieci po prostu nie mam na to czasu.

 

5. Jeżeli mąż zostanie prezydentem to?

Będę mu towarzyszyła w pełnieniu tej najważniejszej funkcji w państwie. Będę go wspierać i z pewnością będę jak najlepiej potrafię reprezentować Polskę.

 

6. Moim największym sukcesem jest?

Moja rodzina, dzieci, miłość.

 

7. Najbardziej z celebrytów podobna jestem do?

Jestem w 100% sobą.

 

8. Polityka to dla mnie?

Codzienne życie mojego męża.

 

9. Jestem uzależniona od?

Nie wyobrażam sobie życia bez mojej rodziny. Mogę przyznać się do drobnej słabości, którą jest czekolada.

 

10. Moją największą zaletą jest?

Życiowy optymizm.

 

11. Moją największą wadą jest?

Niech to pozostanie moją tajemnicą.

 

12. Gdybym została pierwszą damą, to?

Podziwiam kobiety, które mają już te doświadczenia za sobą. Każda z polskich pierwszych dam była inna i każda z nich dźwigała dużą odpowiedzialność i fantastycznie realizowała się w swojej roli. Już jako żona kandydata widzę, jakie to trudne i odpowiedzialne zadanie. Trudne, ale jednocześnie niezwykle ciekawe i niosące możliwości zrobienia wiele dobrego w wielu dziedzinach. W tym momencie jestem zainteresowana dziećmi, ich rozwojem, edukacją i sądzę, że te tematy są mi najbliższe.

 

Wywiad z którą żoną kandydata chcecie przeczytać jako kolejny?

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.