Cejrowski ożenił się z Wszechpolką?

Dobrali się jak w korcu maku...
Ożenił się z Wszechpolką? Dobrali się jak w korcu maku... Wojciech Cejrowski (46 l.) związał się drugi raz węzłem małżeńskim. Jego wybranką jest Joanna Najfeld (28 l.), zagorzała działaczka prawicowa Czytelnicy Plotka donoszą, jakoby Wojciech Cejrowski (46 l.) pod koniec kwietnia związał się węzłem małżeńskim z Joanną Najfeld (28 l.) - znaną działaczką katolicką, wrogiem feministek, gejów i lesbijek, zagorzałą przeciwniczką aborcji i sympatyczką Młodzieży Wszechpolskiej. Ceremonia miała odbyć się w bazylice w Pelplinie. A wesele w hotelu w Mrągowie. Z imprezy nie powstało ani jedno zdjęcie, gdyż goście mieli zakaz fotografowania. Wojciech Cejrowski na razie się nie pochwalił w telewizji, bo para podobno przemierza właśnie Stany Zjednoczone (w ramach podróży poślubnej). Wcześniej żoną Cejrowskiego była znana podróżniczka - Beata Pawlikowska. Ich małżeństwo zostało unieważnione przez Kościół Katolicki (ciekawe na jakiej podstawie?) i pan Wojciech mógł ponownie stanąć przed ołtarzem.

Czytelnicy Plotka donoszą, jakoby Wojciech Cejrowski (46 l.) pod koniec kwietnia związał się węzłem małżeńskim z Joanną Najfeld (28 l.) - znaną działaczką katolicką, wrogiem feministek, gejów i lesbijek, zagorzałą przeciwniczką aborcji i sympatyczką Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Ceremonia miała odbyć się w bazylice w Pelplinie. A wesele w hotelu w Mrągowie. Z imprezy nie powstało ani jedno zdjęcie, gdyż goście mieli zakaz fotografowania. Wojciech Cejrowski na razie się nie pochwalił w telewizji, bo para podobno przemierza właśnie Stany Zjednoczone (w ramach podróży poślubnej).

 

Wcześniej żoną Cejrowskiego była znana podróżniczka - Beata Pawlikowska. Ich małżeństwo zostało unieważnione przez Kościół Katolicki (ciekawe na jakiej podstawie?) i pan Wojciech mógł ponownie stanąć przed ołtarzem.

 

 

yoko

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.