Kupicha i Kałamaga: PUDZIAN WYGRA "TYLKO NAS DWOJE"

Przeczytajcie co muzyk i kabareciarz powiedzieli Plotkowi o faworycie "Tylko nas dwoje". 
Pudzian zwycięży? "Pudzian ma za sobą rzeszę fanów, którzy doceniają jego naturalność". Już w sobotę finał programu "Tylko nas dwoje". Piotr Kupicha i Mariusz Kałamaga twierdzą, że zwycięży Mariusz Pudzianowski. Muzyk i kabareciarz nie mówią o rezultacie jego kolejnej walki w MMA, a o programie "Tylko nas dwoje". Przeczytajcie co Kupicha i Kałamaga powiedzieli Plotkowi. Już w sobotę finał programu "Tylko nas dwoje". W show zostały trzy pary: Paulina Sykut i Ivan Komarenko, Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska, Anna Bosak i Piotr Kupicha. Lider zespołu Feel jest dumny z postępów swojej uczennicy, ale nie wierzy w to, że uda im się wygrać. - Mam nadzieję, że nie wygramy. Myślę, że wygra Pudzian - powiedział w rozmowie z Plotkiem, Piotr Kupicha. Zdanie piosenkarza podziela prowadzący programu "Tylko nas Dwoje" Mariusz Kałamaga. On już wie, kto jest faworytem widzów. - Wygra Pudzian. Nie będę oszukiwał. Pudzian ma za sobą rzeszę fanów, którzy doceniają jego naturalność i spontaniczność - zdradził nam Mariusz Kałamaga. Kałamaga i Kupicha nie mają żadnych wątpliwości. A wy? Teoretycznie jest to program o śpiewaniu, a Mariusz Pudzianowski śpiewa najgorzej ze wszystkich finalistów.

Już w sobotę finał programu "Tylko nas dwoje". W show zostały trzy pary: Paulina Sykut i Ivan Komarenko, Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska, Anna Bosak i Piotr Kupicha. Lider zespołu Feel jest dumny z postępów swojej uczennicy, ale nie wierzy w to, że uda im się wygrać.

Mam nadzieję, że nie wygramy. Myślę, że wygra Pudzian - powiedział w rozmowie z Plotkiem, Piotr Kupicha.

Zdanie Kupichy podziela prowadzący programu "Tylko nas Dwoje" Mariusz Kałamaga. On już wie, kto jest faworytem widzów.

- Wygra Pudzian. Nie będę oszukiwał. Pudzian ma za sobą rzeszę fanów, którzy doceniają jego naturalność i spontaniczność - zdradził nam Mariusz Kałamaga.

Kałamaga i Kupicha nie mają żadnych wątpliwości. A wy? Teoretycznie jest to program o śpiewaniu, a Mariusz Pudzianowski śpiewa najgorzej ze wszystkich finalistów.

 

Ania i Pudzian w piosence Dody "Szansa":

 


Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.


Szaza