Kto wystąpi na "Top Trendach"? Poznaj listę artystów

W koncercie "Top" wezmą udział artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt. Wystąpi kopia Edyty Górniak i Lady Aga.

Polsat po raz ósmy zorganizuje pod koniec maja festiwal "Top Trendy". Pierwszego dnia festiwalu zaprezentują się artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali w Polsce najwięcej płyt. W koncercie "Top" wezmą udział: Agnieszka Chylińska, Hey, Kayah, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk z zespołem, Paulla, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Tomasz Stańko.


Po koncernie "Top" rozpocznie się recital nieposkromionego Macieja Maleńczuka, który będzie świętował 25-lecie pracy artystycznej. Drugiego dnia festiwalu na scenie wystąpią artyści, którzy zakwalifikowali się do koncertu "Trendy". W tym roku zgłosiło się aż 477 młodych artystów. Z dobrych źródeł wiemy, że duże szanse ma znany z "Fabryki gwiazd" Roman Lasota. Tradycyjnie trzeciego dnia rozpocznie się Sopocka Noc Kabaretowa.

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.


Szaza

Więcej o:
Komentarze (49)
Kto wystąpi na "Top Trendach"? Poznaj listę artystów
Zaloguj się
 • keysun

  Oceniono 20 razy 14

  Recital Maćka Maleńczuka ...błagam...lepszy byłby Kazik...sorry lepszy byłby prawie każdy

 • miska9797

  Oceniono 10 razy 8

  Aha. Chyba bd oglądac, ale nie jestem pewna. Lubię takie wyadrzenia, jest fajnie, a jeszcze fajniej w nich uczestniczyć, dlatego też wszystkim dla których bd to możliwe życze dobrej zabawy! ;*

 • sohard.

  Oceniono 15 razy 7

  fajnie ! gwiazdy na poziomie , Rubik,Kayah, Kasia Kowalska, Piaseczny :)
  myśle ze to bedzie udany koncert
  i wspaniały Romek ! , bardzo Go lubie , jest pełny pokory i ma świetny głos ! niezapomne Jego wykonania " tears in heaven " !

 • jankaj

  Oceniono 7 razy 7

  plotku pomimo twojej antypatii do niektorych wykonawcow nie powinienes tu nikogo obrazac,bo skoro zakwalifikowali sie do festiwalu gdzie duza role odgrywaja głosy czyli kupione płyty przez słuchaczy to chyba o czyms swiadczy-czyli kazdy słucha to co lubi niezaleznie od stylu czy upodobac pewnego portalu internetowego,a jak komus sie to nie podoba to niech owego festiwalu nie oglada i po sprawie

 • madziaf29

  Oceniono 16 razy 6

  A czego Feel'a nie napisaliście^^?

 • agness117

  Oceniono 9 razy 5

  a po co tu jest zdjęcie Kupichy jak Feela nie będzie na festiwalu??????????????????????????????????????

 • andy89

  Oceniono 7 razy 5

  Stańko ale jaja. Świetnie. Czyli nie jest tak źle z polskim gustem na listach sprzedaży.

 • dzemjagodowy

  Oceniono 4 razy 4

  Niewyobrażalne jest wprost,że takie zero jak Paulla,obleśna baba,wystąpi w jednym miejscu z Maciejem Maleńczukiem.Paulla,żeby nie zrobiła z siebie upiornego babona,z głosem mogła by coś zdziałać,ale wszystko psuje szkaradny ryj,na który nie da się patrzeć.Przez Nią nie będę patrzeć na nikogo jedynie na super Maleńczuka.

 • foooch

  Oceniono 6 razy 4

  Czym się różni Kayah od Kayah?? 2 razy ta sama artystka?? xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX