"Taniec z gwiazdami" - OCEANA ZREZYGNOWAŁA!

Oceana uratowała Piotra Szwedesa, który po raz kolejny dostał najmniej głosów od widzów.
Oceana zrezynowała Nie zobaczymy jej już w "Tańcu z Gwiazdami" Oceana uratowała Piotra Szwedesa, który po raz kolejny dostał najmniej głosów od widzów. Artyska wycofała się z programu "Tańcu z gwiazdami". Oceana uratowała Piotra Szwedesa, który po raz kolejny dostał najmniej głosów od widzów. Oceana wycofała się z programu "Tańcu z gwiazdami". Szło jej znakomicie i miała szansę na finał, więc to była dla niej trudna decyzja. Oceana zrezygnowała z programu, ponieważ jest w 5. miesiącu ciąży. Ciąża to nie choroba, ale na jednym z ostatnich treningów artystka zemdlała. Dzisiaj cała zapłakana ogłosiła swoją decyzję: - Nienawidzę mówić do widzenia, dlatego jest mi ciężko. Bardzo dziękuje wszystkim tancerzom, a przede wszystkim Przemkowi za wszystkie choreografie. To był dla mnie wspaniały czas. Wszystkie mamy pewnie mnie zrozumieją - powiedziała wzruszona Oceana. Oceana trochę popłakała, a później zaśpiewała swój największy przebój "Cry Cry Cry". Wycofanie się piosenkarki z programu spowodowało, że nikt dzisiaj nie odpadł. Piotr Szwedes może odetchnąć z ulgą. Tydzień temu uratował go Artur Barciś, a w tym tygodniu Oceana. Najwięcej głosów widzów otrzymali tym razem Julia Kamińska i Rafał Maserak (32.09 proc.). Na drugim miejscu uplasowali się Kasia Glinka i Stefanno Terrazzino (29.47 proc.), którzy dostali maksymalne noty od jurorów.

Oceana wycofała się z programu "Tańcu z gwiazdami". Szło jej znakomicie i miała szansę na finał, więc to była dla niej trudna decyzja. Oceanazrezygnowała z programu, ponieważ jest w  5. miesiącu ciąży. Ciąża to nie choroba, ale na jednym z ostatnich treningów artystka zemdlała. Dzisiaj cała zapłakana ogłosiła swoją decyzję:

- Nienawidzę mówić do widzenia, dlatego jest mi ciężko. Bardzo dziękuje wszystkim tancerzom, a przede wszystkim Przemkowi za wszystkie choreografie. To był dla mnie wspaniały czas. Wszystkie mamy pewnie mnie zrozumieją - powiedziała wzruszona Oceana.

Oceana trochę popłakała, a później zaśpiewała swój największy przebój "Cry Cry Cry". Wycofanie się piosenkarki z programu spowodowało, że nikt dzisiaj nie odpadł. Piotr Szwedes może odetchnąć z ulgą. Tydzień temu uratował go Artur Barciś, a w tym tygodniu Oceana.

 

 

Najwięcej głosów widzów otrzymali tym razem Julia Kamińska i Rafał Maserak ( 32.09%). Na drugim miejscu uplasowali się Kasia Glinka i Stefanno Terrazzino ( 29.47%), którzy dostali maksymalne noty od jurorów.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Szaza