Paschalska nagrywa z Anią Wiśniewską

Kaja szykuje drugą płytę.
Kaja nagrywa "Kaja 2" Paschalska nagrywa z Anią Wiśniewską Kaja Paschalska nagrywa drugą płytę! Na "Kaja 2" usłyszymy Kaję w duecie z żoną Michała Wiśniewskiego. Utwór, w którym usłyszymy Anię, to "Drzwi do nieba". Kaja Paschalska i Ania Wiśniewska znają się od wielu lat. Są przyjaciółkami. Kiedy Ania osiągała pierwsze sukcesy wokalne, Paschalska wciąż uczyła się śpiewać. Połączyła je wspólna pasja. Nic dziwnego, że panie postanowiły razem nagrać piosenkę. Kaja Paschalska właśnie pracuje nad drugim krążkiem, który nosić będzie tytuł "Kaja 2". Piosenka, w której usłyszymy żonę Michała Wiśniewskiego, to "Drzwi do nieba".

Kaja Paschalska i Ania Wiśniewska znają się od wielu lat. Są przyjaciółkami. Kiedy Ania osiągała pierwsze sukcesy wokalne, Paschalska wciąż uczyła się śpiewać. Połączyła je wspólna pasja. Nic dziwnego, że panie postanowiły razem nagrać piosenkę.

 

Kaja Paschalska właśnie pracuje nad drugim krążkiem, który nosić będzie tytuł "Kaja 2". Piosenka, w której usłyszymy żonęMichała Wiśniewskiego, to "Drzwi do nieba":

 

 

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.