Rysio z "Klanu" wystąpi w turnieju tenisowym

Gwiazdorzy seriali i telewizji wystąpią w tenisowym Turnieju Gwiazd. Turniej odbędzie się 20 maja na kortach Legii i będzie towarzyszył zmaganiom pań podczas Polsat Warsaw Open.

Popularny Rysio z "Klanu", czyli aktor Piotr Cyrwus wystąpi w tenisowym Turnieju Gwiazd o puchar prezesa Fundacji Polsat. Turniej odbędzie się 20 maja na kortach Legii i będzie towarzyszył zmaganiom pań podczas Polsat Warsaw Open.

Obok Piotra Cyrwusa w gronie gwiazd zobaczymy jego kolegę z planu i zarazem serialowego starszego brata doktora Pawła Lubicza, czyli Tomasza Stockingera. Listę uzupełniają pojawiający się od lat w "Familiadzie" Karol Strasburger, prowadzący "Jaka to melodia" Robert Janowski, aktor i sobowtów Elvisa Presleya - Michał Milowicz.

Z ciekawych gwiazd, które pojawią się na kortach Legii i zagrają dla podopiecznych Fundacji Polsat pojawią się również m. in Mariusz Czerkawski, Henryk Sawka, Robert Rozmus, Janusz Zaorski, Maciej Dowbor i Krzysztof Respondek.

Podczas turnieju odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat. Przedmioty na aukcję przekażą zawodniczki biorące udział w turnieju tenisowym Polsat Warsaw Open.

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.