Nina MA JUŻ DOSYĆ AGUSTINA!

Nie miał czasu zaplanować chrzcin córki, a na kolację wigilijną spóźnił się kilka godzin. W końcu Tyrka powiedziała: Dość.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola są parą od kilku lat. Narodziny Carmen bardzo scementowały ich związek. Niestety, nie na długo. "Rewia" sugeruje, że Agustin zaniedbuje rodzinę. Nie było go, kiedy Carmen powiedziała pierwsze słowo. Nie miał czasu zaplanować chrzcin córki. W końcu Nina uciekła od niego.

Nina już raz wyprowadziła się od niego i pojechała do mamy. Jednak on uprosił ją, by wróciła, a w programie "DDTVN" wyjaśnił, że przyczyną jej wyprowadzki nie był kryzys w ich związku, lecz awaria wody w domu. Nie była to prawdą. Obiecał jej, że ich życie się zmieni. Jak dotąd zmian nie widać - mówi "Rewii" znajoma Niny.

 

 

Agustin nadal wraca późno do domu i nie opiekuje się córką. Ślub z Niną, który zapowiadał kilka razy, nie doszedł do skutku. A przecież cierpliwość Niny też ma swoje granice. Agustin nie walczy o ten związek, choć w wywiadach opowiadał, że Nina jest kobietą jego życia...

 

Szaza