Relacja z "Tańca z gwiazdami"

Kto dziś odpadnie?

Na parkiecie show pozostało jeszcze siedem par. W dzisiejszym odcinku uczestnicy zatańczą do piosenek z filmów o tańcu. Dodatkowa producenci postanowili poświęcić więcej uwagi tancerzom, którzy zazwyczaj są w cieniu gwiazd.

 

Rumbę z "Dirty Dancing" zatańczyła para Piotr Szwedes i Anna Głogowska. Ten taniec zawsze wygląda seksownie i erotycznie. Widać, że Piotr i Ania bardzo dobrze się dogadują na parkiecie. Oceny: Iwona Pavlović 5, Zbigniew Wodecki 8, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 6.

 

Para Katarzyna Grochola i Jan Kliment zatańczyli cha chę z "Gorączki sobotniej nocy". Pisarka i Czech to nasza ulubiona para tej edycji, bez względu na postępy. Widać, że na parkiecie większość pracy wykonuje Jan, ale i tak ich uwielbiamy! Iwona powiedziała, że ten taniec to żart i więcej tańca jest na dyskotece. "Taniec Grocholi już mnie nie boli" (dwuwiersz autorstwa Pavlović). Oceny: Iwona Pavlović 3, Zbigniew Wodecki 8, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 2.

 

Walca angielskie z filmu "Zatańcz ze mną" zatańczyła Oceana Mahlmann z Przemysławem Juszkiewiczem. Piosenkarka po raz kolejny potwierdziła swoją ciążę. Galiński powiedział, że taniec był jak poezja. Oceny: Iwona Pavlović 10, Zbigniew Wodecki 10, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 10. Pierwszy komplet w dzisiejszym odcinku.

 

Artur Barciś i Paulina Biernat zatańczyli rumbę z filmu "Dirty Dancing". Ich wersja była jeszcze bardziej rozerotyzowana od występu Piotra i Ani. Pavlović dzisiaj ma dobry humor, wszystkie tańce wydają się jej zabawne. Powiedziała, że Artur dzięki talentowi aktorskiemu obronił rumbę. Barciś tańczył z nadłamaną kością w stopie. Szacunek dla niego, że nie zrezygnował. Powiedział Skrzyneckiej, że nie chce litości i widzów nie powinno to obchodzić. Oceny: Iwona Pavlović 6, Zbigniew Wodecki 10, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 7.

 

Julia Kamińska i Rafał Maserak zatańczyli jive'a z "Footloose". Podczas występu wzrok przyciągała fantazyjna spódnica aktorki. Z przyjemnością oglądało się ich żywiołowy taniec i dobrą zabawę na parkiecie. Także jury było pod wrażeniem. Oceny: Iwona Pavlović 10, Zbigniew Wodecki 10, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 10.

 

Katarzyna Glinka ze Stefano Terrazzino zatańczyli tango z "Wytańczyć marzenia". Temperament Włocha dał o sobie znać i sprawił, że taniec był pełen emocji. Galiński powiedział, że jesteśmy o krok od występów turniejowych i dziesiątka to za mało. Oceny: Iwona Pavlović 10, Zbigniew Wodecki 10, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 10.

 

Odcinek zamknęła para Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki z salsą w wersji kubana. Według Pavlović aktorka jest największą niespodzianką tej edycji. Oceny: Iwona Pavlović 10, Zbigniew Wodecki 10, Beata Tyszkiewicz 10, Piotr Galiński 10.

 

W niedzielnym odcinku aż 4 pary zdobyły komplet punktów. To pierwszy taki przypadek przez XI edycji.

 

Na koniec docinka tancerze wystąpili razem w specjalnym układzie przygotowanym przez Agustina Egurrolę.

 

Wyniki:

1. Kasia i Stefano

2. Julia i Rafał

3. Olga i Łukasz

4. Oceana i Przemek

5. Katarzyna i Jan

6. Artur i Paulina.

 

Mimo, że Piotr i Ania zajęli ostatnie miejsce to przechodzą dalej ponieważ Artur Barciś zrezygnował z powodu kontuzji.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.