Relacja z "Tylko nas dwoje"

Odcinek rapowo rockowy. Kto dziś odpadnie?

W dzisiejszym odcinku uczestnicy zaśpiewają po dwie piosenki jedną rapową, a drugą rockową. Szczególnie ciekawi jesteśmy jak sobie poradzą gwiazdy z rymowaniem.

 

Tym razem Doda wystąpiła w przedziwnych okularach, strój nazwała "Picasso w podwiązkach".

 

Jako pierwsza wystąpiła para Piotr Kupicha i Anna Bosak z hitem "Otwieram wino" Sidneya Polaka. Tancerce strasznie drżał głos. To będzie trudny odcinek dla wszystkich, rapowanie przyjdzie im z dużym trudem. Dodzie bardzo się podobało, szczególnie układ choreograficzny Kupichy. Oceny: Santor 10, Karolak 9, Doda 8.

 

Kolejna para to Paulla i Artur z hitem "Final Countdown" Europe. Udało im się nie popsuć największego przeboju lat 80-ych, ale zdaniem Dody była to profanacja. Powiedziała, że Partyka miał głos jak smerf. Całość pociągnęła piosenkarka, a sportowiec był tylko tłem. Na widowni Paulli kibicował jej chłopak. Oceny: Santor 9, Karolak 6, Doda 6.

 

Po Paulli i Arturze na scenę weszła para Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka z hitem "Ważne" autorstwa Mezo i Kasi Wilk. Niestety to była tragedia. Jury było znudzone i zdegustowane. Karolak powiedział wprost, nie przygotowali się, nie znali tekstu i beznadzieja. Jedynym pozytywem były jak stwierdziła Doda włosy Kasi. Oceny: Santor 6, Karolak 6, Doda 6.

 

"Proud Mary" Tiny Turner zaśpiewała Ania Bosak i Piotr Kupicha. W rockowym klimacie lepiej się odnaleźli. Z mikrofonem wspierała ich Doda i Tomek Karolak. Jury bardzo się podobało i nam też. Oceny: Santor 10, Karolak 10, Doda 10. Pierwszy komplet punktów w odcinku.

 

Kupicha uciekł na koncert do Kutna, a jego miejsce u boku Ani zajął Darek Krupa.

 

Producenci zażartowali z Dody, Mariusz Pudzianowski z Anią Wiśniewską zaśpiewali piosenkę "Szansa". Strongmena ucharakteryzowano na Nergala z tatuażem a'la Doda na plecach. Szło im tak kiepsko, że Dorota musiała pomóc. Mimo  prób nie udało się im wyprowadzić jej z równowagi. Na widowni pojawił się Marcin Najman, którego Pudzian pokonał na ringu, obyło się bez uszczypliwości. Oceny: Santor 8, Karolak 8, Doda 9.

 

Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki zaśpiewali przebój 18 L "Jak zapomnieć". Na koniec muzyk skierował rapujący apel do producentów, żeby nie kazali mu nigdy więcej rapować. Mamy podobne zdanie. Doda w pełni poparła apel. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 8.

 

Pierwszą część zakończyła para Ivan Komarenko i Paulina Sykut z piosenką Artura Gadowskiego "One jest ze snu". Nie zapomnieli tekstu i to duży sukces. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 7.

 

"Co z nami będzie" Sylwii Grzeszczak i Libera zaśpiewała para Paulla i Artur Partyka. Powtarzamy apel: Nigdy więcej RAPOWANIA. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 8.

 

Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka w drugiej części zaśpiewali "(I Can't Get No) Satisfaction" Rolling Stones pomieszaną z wersją Benny'ego Benassiego. Zdecydowanie lepiej odnaleźli się w rockowym repertuarze niż w rapie. Oceny: Santor 10, Karolak 10, Doda 10.

 

Piosenkę "Maxi Kaz" zarapował Mariusz Pudzianowski przy pomocy Ani Wiśniewskiej. Powtarzamy nigdy więcej RAPU w wykonaniu AMATORÓW. Występ uatrakcyjnił Karolak, zadedykował piosenkę siłaczowi. Mariusz wyglądał jak Alladyn, a Ania jak Indyk. Oceny: Santor 5, Karolak 7, Doda 7.


Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki w "Mniej niż zero" wykazali się o wiele bardziej niż w rapowym "Jak zapomnieć", ale i tak było tragicznie. Misska strasznie fałszowała. Doda powiedziała wprost MASAKRA. Oceny: Santor 5, Karolak 6, Doda 7.

 

Na koniec zaśpiewała para Ivan Komarenko i Paulina Sykut z hitem Reni Jusis i Jara "Rowery dwa". UWAGA Kasia Cichopek zarapowała i to był gwóźdź do trumny, nasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Oceny: Santor 7, Karolak 10, Doda 8.

 

Ukoronowaniem wieczoru był występ Tomka Karolaka, zaśpiewał piosenkę Pawła Kukiza "Całuj mnie".

 

Wyniki:


1. Anna Bosak i Piotr Kupicha

2. Paulina Sykut i Ivan Kamoranko

3. Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka

4. Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska

5. Artur Partyka i Paulla

Odpadła para Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.