Relacja z "Tylko nas dwoje"

Odcinek rapowo rockowy. Kto dziś odpadnie?

W dzisiejszym odcinku uczestnicy zaśpiewają po dwie piosenki jedną rapową, a drugą rockową. Szczególnie ciekawi jesteśmy jak sobie poradzą gwiazdy z rymowaniem.

 

Tym razem Doda wystąpiła w przedziwnych okularach, strój nazwała "Picasso w podwiązkach".

 

Jako pierwsza wystąpiła para Piotr Kupicha i Anna Bosak z hitem "Otwieram wino" Sidneya Polaka. Tancerce strasznie drżał głos. To będzie trudny odcinek dla wszystkich, rapowanie przyjdzie im z dużym trudem. Dodzie bardzo się podobało, szczególnie układ choreograficzny Kupichy. Oceny: Santor 10, Karolak 9, Doda 8.

 

Kolejna para to Paulla i Artur z hitem "Final Countdown" Europe. Udało im się nie popsuć największego przeboju lat 80-ych, ale zdaniem Dody była to profanacja. Powiedziała, że Partyka miał głos jak smerf. Całość pociągnęła piosenkarka, a sportowiec był tylko tłem. Na widowni Paulli kibicował jej chłopak. Oceny: Santor 9, Karolak 6, Doda 6.

 

Po Paulli i Arturze na scenę weszła para Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka z hitem "Ważne" autorstwa Mezo i Kasi Wilk. Niestety to była tragedia. Jury było znudzone i zdegustowane. Karolak powiedział wprost, nie przygotowali się, nie znali tekstu i beznadzieja. Jedynym pozytywem były jak stwierdziła Doda włosy Kasi. Oceny: Santor 6, Karolak 6, Doda 6.

 

"Proud Mary" Tiny Turner zaśpiewała Ania Bosak i Piotr Kupicha. W rockowym klimacie lepiej się odnaleźli. Z mikrofonem wspierała ich Doda i Tomek Karolak. Jury bardzo się podobało i nam też. Oceny: Santor 10, Karolak 10, Doda 10. Pierwszy komplet punktów w odcinku.

 

Kupicha uciekł na koncert do Kutna, a jego miejsce u boku Ani zajął Darek Krupa.

 

Producenci zażartowali z Dody, Mariusz Pudzianowski z Anią Wiśniewską zaśpiewali piosenkę "Szansa". Strongmena ucharakteryzowano na Nergala z tatuażem a'la Doda na plecach. Szło im tak kiepsko, że Dorota musiała pomóc. Mimo  prób nie udało się im wyprowadzić jej z równowagi. Na widowni pojawił się Marcin Najman, którego Pudzian pokonał na ringu, obyło się bez uszczypliwości. Oceny: Santor 8, Karolak 8, Doda 9.

 

Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki zaśpiewali przebój 18 L "Jak zapomnieć". Na koniec muzyk skierował rapujący apel do producentów, żeby nie kazali mu nigdy więcej rapować. Mamy podobne zdanie. Doda w pełni poparła apel. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 8.

 

Pierwszą część zakończyła para Ivan Komarenko i Paulina Sykut z piosenką Artura Gadowskiego "One jest ze snu". Nie zapomnieli tekstu i to duży sukces. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 7.

 

"Co z nami będzie" Sylwii Grzeszczak i Libera zaśpiewała para Paulla i Artur Partyka. Powtarzamy apel: Nigdy więcej RAPOWANIA. Oceny: Santor 7, Karolak 8, Doda 8.

 

Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka w drugiej części zaśpiewali "(I Can't Get No) Satisfaction" Rolling Stones pomieszaną z wersją Benny'ego Benassiego. Zdecydowanie lepiej odnaleźli się w rockowym repertuarze niż w rapie. Oceny: Santor 10, Karolak 10, Doda 10.

 

Piosenkę "Maxi Kaz" zarapował Mariusz Pudzianowski przy pomocy Ani Wiśniewskiej. Powtarzamy nigdy więcej RAPU w wykonaniu AMATORÓW. Występ uatrakcyjnił Karolak, zadedykował piosenkę siłaczowi. Mariusz wyglądał jak Alladyn, a Ania jak Indyk. Oceny: Santor 5, Karolak 7, Doda 7.


Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki w "Mniej niż zero" wykazali się o wiele bardziej niż w rapowym "Jak zapomnieć", ale i tak było tragicznie. Misska strasznie fałszowała. Doda powiedziała wprost MASAKRA. Oceny: Santor 5, Karolak 6, Doda 7.

 

Na koniec zaśpiewała para Ivan Komarenko i Paulina Sykut z hitem Reni Jusis i Jara "Rowery dwa". UWAGA Kasia Cichopek zarapowała i to był gwóźdź do trumny, nasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Oceny: Santor 7, Karolak 10, Doda 8.

 

Ukoronowaniem wieczoru był występ Tomka Karolaka, zaśpiewał piosenkę Pawła Kukiza "Całuj mnie".

 

Wyniki:


1. Anna Bosak i Piotr Kupicha

2. Paulina Sykut i Ivan Kamoranko

3. Radek Brzózka i Kasia Cerekwicka

4. Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska

5. Artur Partyka i Paulla

Odpadła para Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

Więcej o:
Komentarze (50)
Relacja z "Tylko nas dwoje"
Zaloguj się
 • list

  Oceniono 49 razy 37

  PO PRZERWIE PUDZIAN ZROBI PARODIE PIOSENKI DODY HAHAHAHA...BEDZIE UBWA. A ONA UBRALA SIE ZNOW JAK NA ULICE DZIWKA

 • miya_ke

  Oceniono 40 razy 30

  te głosowania to wielka ściema, w zeszłym tygodniu odpadł Halama, a dzisiaj występuje w Płocku, na imprezie zaplanowanej dawno temu, a plakaty informujące o jego występie wiszą od 1,5 miesiąca. olśniewający zbieg okoliczności :D

 • vanessaaa

  Oceniono 31 razy 29

  świątczak i pudzianowski... jak zwykle show. anka pomylił tekst na początku. pudzian nie potrafi śpiewać,ba! on nie czuje nawet rytmu :D. hahahhahahha a tekst dody o dystansie do siebie i śmianiu się z samej siebie to hit roku! co za ściema!

 • list

  Oceniono 36 razy 24

  ZA OLEWANIE PROGRAMU CEREKWICKA DO DOMU

 • list

  Oceniono 27 razy 23

  NIE MIALO CO POWIEDZIEC. ALE CZY ONA ROZUMIE O CO CHODZILO?RACZEJ NIE HAHAHAHA

 • heeroine

  Oceniono 27 razy 19

  nareszcie odpadła Wachowicz!

 • sensacja

  Oceniono 39 razy 19

  No i proszę, zdjęcie na schodach: dwie młode kobiety. Jedna schodzi z wdziękiem, jak tancerka, pozwala aby mężczyzna pomógł jej zejść ze schodów. Druga idzie jak krowa, z głupawym uśmiechem i ciągnie faceta za sobą.

 • vanessaaa

  Oceniono 33 razy 19

  dziwne,że głosy widzów ZAWSZE rozkładają się 2:2 a potem dopiero 1 przeważa... jakaś bzdura. a tak w ogóle,dobrze że wyleciała wachowicz. ona naprawdę nie potrafi śpiewać. pudzian też,ale on przynajmniej robi sobie z tego jaja.

 • poukladana

  Oceniono 45 razy 17

  TEN PROGRAM TO ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX