Posłanka PiS o żarcie Wojewódzkiego: Pojechali po bandzie i zdemolowali ją

Echa satyry Wojewódzkiego i Figurskiego o zmarłym prezydencie.

Wczoraj w internecie pojawił się filmik ze studia Eski Rock, w którym Kuba Wojewódzki i Michał Figurski KPILI Z PIS ORAZ POCHÓWKU PREZYDENTA NA WAWELU. Zobacz koniecznie: Wojewódzki i Figurski rapują o Kaczyńskim: Po trupach do celu.

Jarek na to po trupach do celu / Jarek Jarek przyjaciel ma wielu, każdy chce leżeć na Wawelu.

Wczoraj pojawiły się echa niesmacznego żartu dziennikarzy. Joanna Kluzik-Rostkowska, przewodnicząca sztabu wyborczego PiS, insynuowała, że pomysłodawcą tego nagrania jest PO.

 

Kluzik-Rostkowska, szefowa sztabu wyborczej Jarosława Kaczyńskiego, tłumaczyła, że tych dwóch dziennikarzy lubi, ma poczucie, ale że została przekroczona granica smaku.

Pojechali po bandzie i zdemolowali ją - mówiła Rostkowska - czytamy na stronach TOK.FM.

 

Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>.

 

 

Więcej o:
Komentarze (150)
Posłanka PiS o żarcie Wojewódzkiego: Pojechali po bandzie i zdemolowali ją
Zaloguj się
 • paskuda

  Oceniono 46 razy 16

  Joanna Kluzik-Rostkowska i cały PIS przeginają od początku swego istnienia. Oczernianie innych to ich zasada, przyznanie się do winy, czy błędu - to do nich niepodobne. Monopoliści prawdy i patriotyzmu! Po trupach do celu - nic dodać, nic ująć! Brawo Figurski i Wojewódzki (chociaż za tym drugim nie przepadam).

 • arscantata

  Oceniono 27 razy 15

  I tak to teraz będzie - złe słowo o PiSie znaczy nie patriota i cieszy się z tragedii. No i oczywiście jest z PO. To obrzydliwe, mam nadzieję, że jednak uda się zachowac w kraju resztki wolności słowa.

 • diab

  Oceniono 23 razy 13

  Wojewódzki i Figurski to etatowi "kpiarze". Wykpią, ośmieszą wszystkich i wszystko. Zapomnieli tylko, że w tym kraju granice swobody wypowiedzi pociągnięte są bardzo cieńką linią. Ta swoboda , niestety, w pewnych tematach jest tylko pozornie demokratyczna.Nie ten czas, nie to miejsce, panowie.
  To nie U.K. , a wy nie jesteście z Cyrku M.P.

 • stachun

  Oceniono 37 razy 13

  To nie satyra o zmarłym prezydencie! To o Panu Jarosławie. I słusznie powiedziane/zaśpiewane.

 • nanda_devi

  Oceniono 12 razy 10

  Czy osoba, która pisała ten artykuł była pijana, czy po prostu nie potrafi sklecić dwóch poprawnych zdań w języku polskim? " Kluzik - Rostkowska, szefowa sztabu WYBORCZEJ(!) Jarosława Kaczyńskiego, tłumaczyła, że tych dwóch dziennikarzy lubi, ma poczucie, ale że(!)została przekroczona granica smaku. Rozumiem, że można się pomylić albo popełnić literówkę, ale przed opublikowaniem tekstu należy go sprawdzić. Ludzie!

 • litus1248

  Oceniono 33 razy 9

  gosia2000 racja w 100% i paskuda rówież :)
  nie mylmy Lecha Jarosławem xd Jarek jest taki wredny i nie miły na wyraz twarzy xd jakoś go sobie za prezydenta nie widze . jak był premierem cały świat z nas drwi ! on nawet się wysłowić nie umie i języka nie zna ^.O wielce mi wykształcony . Pierwszy raz prztznaje Kubie racje

 • ilybj

  Oceniono 18 razy 8

  co do ciemnoty pisowcow, uwazam ze z tego okreslenia kazdy pisowiec powinien być dumny, bo określenie ciemnoty oznacza tutaj po prostu zasady, posiadanie ich, dlatego mowiło sie ze pis to partia dla ludzi starych, a z czym kojarzy sie starość? nie tylko z nienowoczesnością ale przede wszystkim z zasadami, z przyslowiowym moherem! partia po to paria dla nowobogakich którym wydaje sie ze nowoczesność to przede wszystkim pieniądze, a wszedzie mój drogi najwazniejszy jest człowiek, najpierw on, dopiero potem nowoczesnośc, jakieś irlandie czy tego typu smieszne obietnice...

 • bellissima

  Oceniono 11 razy 7

  Więc jak widzisz chodzi o nowelizację ustawy z dnia 29 lipca 1992 r o grach i zakładach wzajemnych(bo do tej pory tylko ona obowiązywała), a PO robiło do niej nowelizację (POPRAWKI), na korzyść paru ludzi...a dokładnie przedmiot afery dotyczył art. 47a ust. 2 ustawy, który wprowadzał do 31 grudnia 2015 m.in. 10 proc. dopłaty na cele sportowe dla kasyn, salonów gier i automatów o niskich wygranych. Dopłata miała być w części przeznaczona na budowę Narodowego Centrum Sportu. CBA złożyło doniesienie do prokuratora generalnego w sprawie "zagrożenia interesu ekonomicznego Państwa w związku z przygotowywaniem projektu ustawy o zmianie ustawy o grach i zakładach wzajemnych", prognozując ewentualne straty budżetu państwa z tytułu nieobjęcia automatów o niskich wygranych dopłatą na 469 mln zł.

 • bellissima

  Oceniono 11 razy 7

  akamas--"a afera hazardowa ciągnie się już od czasu SLD i PIS "- buhaha chyba Ci się coś pomieszało, bo to świeża sprawa :-)Przypomnę Ci,bo chyba slabo się oreintujesz, albo coś Ci się pomieszało:"Afera hazardowa — wydarzenia związane z ujawnieniem lobbingu politycznego w trakcie prac nad nowelizacją ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych. Aferę ujawniono 1 października 2009 po opublikowaniu przez "Rzeczpospolitą" stenogramów nagrań rozmów szefa klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Zbigniewa Chlebowskiego z biznesmenem z branży hazardowej Ryszardem Sobiesiakiem, które prawdopodobnie zostały uzyskane z Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W rozmowach uczestniczyli też m.in. lobbysta Jan Kosek i znajomi Chlebowskiego, pośredniczący w umawianiu spotkań. Wg stenogramów Sobiesiak twierdził, że w tej sprawie rozmawiał również z ministrem sportu i turystyki Mirosławem Drzewieckim."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX