Koniec "Familiady"?!

Karol Strasburger nie będzie już opowiadał swoich "śmiesznych" dowcipów? 
Koniec "Familiady"?! Mają ją zastąpić "Dzieciaki górą". Karol Strasburger nie będzie już opowiadał swoich "śmiesznych" dowcipów? Teleturniej "Familiada" już jesienią zniknie z ramówki Dwójki. TVN wyznaje zasadę, że nie zabija się kury, która znosi złote jaja. Telewizja Publiczna również potrafi przez kilka lat puszczać jeden program lub serial. To się ma już wkrótce zmienić. Jak dowiedział się Se.pl, teleturniej "Familiada" już jesienią zniknie z ramówki Dwójki. W TVP szykują się rewolucyjne zmiany. Miejsce "Familiady" ma zająć program "Dzieciaki górą", który prowadzi Marzena Rogalska. Prawdopodobnie w oczach władz stacji "Familiada" już się przejadła widzom. Średnia oglądalność teleturnieju to 3,5 mln widzów. Nie jest to zły wynik. Mamy nadzieję, że nie zdejmą jednak Strasburgera z wizji. "Familiada" to już klasyk polskiej telewizji.

TVN wyznaje zasadę, że nie zabija się kury, która znosi złote jaja. Telewizja Publiczna również potrafi przez kilka lat puszczać jeden program lub serial. To się ma już wkrótce zmienić. Jak dowiedział się se.pl, teleturniej "Familiada" już jesienią zniknie z ramówki Dwójki. W TVP szykują się rewolucyjne zmiany.

 

Miejsce "Familiady" ma zająć program "Dzieciaki górą", który prowadzi Marzena Rogalska.  Prawdopodobnie w oczach władz stacji "Familiada" już się przejadła widzom. Średnia oglądalność teleturnieju to 3,5 mln widzów. Nie jest to zły wynik. Mamy nadzieję, że nie zdejmą jednak Strasburgera z wizji. "Familiada" to już klasyk polskiej telewizji.


 

Dowcip Strasburgera:

 

 

Szaza

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.