"You Can dance": Płacz Piróga, pożegnanie z jedną z faworytek

Kto odpadł? Co działo się w "You Can dance".
"YCD": Płacz Piróga Kto odpadł? Co działo się w "You Can dance". Środowy odcinek "You Can Dance" przyniósł wiele emocji i niespodzianek. Z programem pożegnał się najmłodszy uczestnik 5. edycji. Środowy odcinek "You Can Dance" przyniósł wiele emocji i niespodzianek. Tancerze po raz pierwszy musieli sprawdzić się w stylach, które nie są ich domeną. Jurorzy krytykowali uczestników za zbyt łatwe choreografie, które nie są nawet układane przez tancerzy. Właśnie przez choreografię o krok od odpadnięcia był Tomek Barański. Łzy. To właśnie one spowodowały, że Piróg znów był w centrum zainteresowania. Fani "You Can Dance" wiedzą, że juror często się wzrusza, a na widok Pauliny Figińskiej wręcz nie może opanować łez. W środę Michał znów płakał po tańcu swojej faworytki. Z kolei Anna Mucha pokazała, że nie darzy sympatią ślicznej Ilony Bekier. Powiedziała jej: - Dla mnie nie istniejesz. Jesteś jak długopis, bez wkładu nie istniejesz. Z programem pożegnał się najmłodszy uczestnik 5. edycji 17-letni Bartek Woszczyński oraz chwalona przez jurorów i bardzo zdolna Kasia Mieczkowska.

Wczorajszy odcinek "You Can Dance" przyniósł wiele emocji i niespodzianek. Tancerze po raz pierwszy musieli sprawdzić się w stylach, które nie są ich domeną. Jurorzy krytykowali uczestników za zbyt łatwe choreografie, które nie są  nawet układane przez tancerzy. Właśnie przez choreografię o krok od odpadnięcia był Tomek Barański.

 

Łzy. To właśnie one spowodowały, że Piróg znów był w centrum zainteresowania. Fani "You Can Dance" wiedzą, że juror często się wzrusza, a na widok Pauliny Figińskiej wręcz nie może opanować łez. Wczoraj Michał znów płakał po tańcu swojej faworytki. Z kolei Anna Mucha pokazała, że nie darzy sympatią ślicznej Ilony Bekier. Powiedziała jej: "Dla mnie nie istniejesz. Jesteś jak długopis, bez wkładu nie istniejesz".

 

Z programem pożegnał się najmłodszy uczestnik 5. edycji 17-letni Bartek Woszczyński oraz chwalona przez jurorów i bardzo zdolna Kasia Mieczkowska.

 


 

Szaza

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.