Narzeczona Adamczyka w nowym serialu

Gorący romans w "Nowej"? Do ekipy serialu dołączyła narzeczona Adamczyka...
Co nowego w "Nowej" Gorący romans w "Nowej"? W serialu "Nowa" szykuje się gorący romans między bohaterami granymi przez Annę Czartoryską i Marcina Bosaka. Seriale kryminalne rządzą się swoimi prawami. Muszą być zabójstwa, tajemnice, pościgi, strzały i wyzwolone kobiety. Wątek miłosny jest obowiązkowy. W serialu "Nowa" szykuje się gorący romans między bohaterami granymi przez Annę Czartoryską i Marcina Bosaka. Narzeczona Piotra Adamczyka wcieli się w serialu "Dwójki" w rolę dziennikarki Ewy, która za cel postawi sobie zdobycie komisarza Wolskiego. Na drodze stanie jej pewnie Ada, która jest przyjaciółką policjanta i się w nim podkochuje. Pikanterii dodaje fakt, że dziewczyny znają się od studiów i mieszkają razem. Serial "Nowa" w czwartki o 21:45.

Seriale kryminalne rządzą się swoimi prawami. Muszą być zabójstwa, tajemnice, pościgi, strzały i wyzwolone kobiety. Wątek miłosny jest obowiązkowy. W serialu "Nowa" szykuje się gorący romans między bohaterami granymi przez  Annę Czartoryską i Marcina Bosaka.

 

 

Narzeczona Piotra Adamczyka wcieli się w serialu Dwójki w rolę dziennikarki Ewy, która za cel postawi sobie zdobycie komisarza Wolskiego. Na drodze stanie jej pewnie Ada, która jest przyjaciółką policjanta i się w nim podkochuje. Pikanterii dodaje fakt, że dziewczyny znają się od studiów i mieszkają razem. Serial "Nowa" w czwartki o 21:45.

 

Szaza


Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.