Julka podkochuje się w tancerzu "TzG"

Ale nie w Maseraku. To w kim?
Co ma w sobie ten Janek? Kliment podoba się także Julii Kamińskiej. Julia Kamińska podkochuje się w Janku Klimencie, jednym z tancerzy "Tańca z Gwiazdami". - To prawda. Strasznie mi się podoba - przyznaje aktorka. Gdy tylko zaczęła się 11. edycja "Tańca z Gwiazdami", wszyscy spekulowali, że Julia Kamińska zacznie romansować ze swoim partnerem Rafałem Maserakiem. Niestety, Julka nie ma nawet zamiaru wdawać się w bliższe relacje z Rafałem. Julka zdradziła jednak, że podkochuje się w jednym z tancerzy - Janku Klimencie. - To prawda. Strasznie mi się podoba - powiedziała wesoło Julka. Żarty żartami, ale to już druga gwiazda, która "żartując" wyznaje, że podoba jej się Janek Kliment. Wcześniej do uczucia przyznała się Kasia Grochola. Co ma w sobie ten Janek?

Gdy tylko zaczęła się 11 edycja Tańca z Gwiazdami, wszyscy spekulowali, że Julia Kamińska zacznie romansować ze swoim partnerem Rafałem Maserakiem. Niestety, Julka nie ma nawet zamiaru wdawać się w bliższe relacje z Rafałem. Julka zdradziła jednak, że podkochuje się w jednym z tancerzy:

 

Podkochuje się Janku Klimencie, to prawda. Strasznie mi się podoba - powiedziała wesoło Julka.

Żarty, żartami, ale to już druga gwiazda, która "żartując" wyznaje, że podoba jej się Janek Kliment. Wcześniej do uczucia przyznała się Kasia Grochola.

 

 

Co ma w sobie Janek?

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.