KATASTROFA NA "ESCE" - występ Mroza,Mariny i Candy Girl

Mrozu podołał wyzwaniu. Ale Candy Girl i Marina już nie.
Katastrofa na "Esce" Wspólny występ Mroza, Mariny i Candy Girl nie należał do udanych. Podczas gali "Eska Music Awards" tegoroczni debiutanci: Mrozu, Marina i Candy Girl wspólnie zaśpiewali. Niestety, ich występ okazał się wielką klapą! Podczas gali "Eska Music Awards" doszło do zabawnej sytuacji. Organizatorzy wpadli bowiem na pomysł, że na scenie pojawią się tegoroczni debiutanci i odśpiewają coś razem. Zamysł był bardzo dobry. Wybór Mroza, Candy Girl i Mariny także. Niestety, sam występ okazał się klapą. Mrozu jako jedyny się obronił i według waszych ocen wypadł naprawdę nieźle. Katastrofalnie zaśpiewała natomiast Candy Girl, która zamiast na swoich strojach, powinna raczej skupić się na szlifowaniu swoich umiejętności wokalnych.

Podczas piątkowej gali "Eska Music Awards" doszło do zabawnej sytuacji, bo nie chcemy mówić o tym filmiku "występ". Organizatorzy wpadli bowiem na pomysł, że na scenie pojawią się tegoroczni debiutanci i odśpiewają coś razem. Zamysł był bardzo dobry. Wybór Mroza, Candy Girl i Mariny także. Niestety, sam występ okazał się klapą.

 

Mrozu jako jedyny się obronił i według waszych ocen wypadł naprawdę nieźle. W mailach do nas zwracacie uwagę na Candy Girl, która wypadła katastrofalnie.

 

Więcej o:
Komentarze (206)
KATASTROFA NA "ESCE" - występ Mroza,Mariny i Candy Girl
Zaloguj się
 • sarina77

  Oceniono 131 razy 123

  Kto chcę rzucic puszką w Candy Girl dają plusa.

 • nie.wiem

  Oceniono 53 razy 51

  To bylo poprostu straszne.... Candy i jej if i were a boooooooooooooooooooooooooooooooooooy...to poprostu brak slow...

 • amadi1989

  Oceniono 57 razy 45

  Od tych dwóch pań, to Doda ma lepszy głos. Cóż, zminusujecie mnie, ale taka jest prawda i prawdy nie oszukacie.

 • gloss_

  Oceniono 43 razy 39

  Mrozu pokazał właściwy poziom wokalu debiutantów - dobry, wyćwiczony głos, który będzie szlifował przed tłumami fanów w przyszłości. Zaśpiewał na prawdę dobrze, dlatego tych fanów mu życzę. Candy Girl - masakra. Ma okropny głos, a jej uśmiech przy śpiewaniu słowa "boy" w piosence Beyonce wskazywał na brak jakiegokolwiek słuchu. Współczuję :| Jest fatalna od stóp do głów. Marina - nieco lepiej, ale również beznadziejnie. "Gagę" zaśpiewała po kaczemu, a utwór Bee po prostu położyła. Jestem nią zażenowana. Potwierdziły się moje przypuszczenia, że prócz fajnych ubrań i urody nie ma nic. Występ to tragedia narodowa, żenada totalna -.-

 • olussiaa

  Oceniono 44 razy 38

  Mrozu śpiewał najlepiej! Marinie nie wyszło poker face. a Candy Girl... porażka

 • rihannaxx3

  Oceniono 37 razy 35

  Masakra ale Mrozu spoko.

 • madziun2

  Oceniono 38 razy 34

  wyszło na jaw kto naprawdę umie śpiewać... brawa dla Mroza :)

 • cherry19

  Oceniono 33 razy 31

  Katastrofa, oj katastrofa. Cukierkowa zawyła jak sroka. Marina śpiewała Poker Face jak dziecko. Już Sweet Dreams lepiej jej wyszło. Mrozu, choć za nim nie przepadam, to przyznaję, że wypadł najlepiej.

 • zelaa

  Oceniono 29 razy 27

  Kto do jasnej cholery wpuścił ścierwo o nazwie candy girl na scenę?!?! beyonce chyba ją powinna zaskarżyć O.o

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX