Muzyczne duety w Kotek.fm

Radio Kotek.fm ma dla Was kolejną porcję hitów

 

Od wczoraj w kotkowym radiu możecie usłyszeć kilka nowych piosenek. W tym tygodniu Kotek do playlisty dodał głównie muzyczne duety - ma nadzieję, że chętnie posłuchacie tych utworów.

 

 

Justin Bieber i Sean Kingston nagrali piosenkę "Eenie Meenie", która bardzo szybko podbiła serca publiczności. Czy słuchaczom radia Kotek.fm także przypadnie do gustu?

 

Utwór "Dirty Picture" wykonywany przez rapera Taio Cruza i ekscentryczną Ke$hę ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Posłuchajcie tej piosenki w kotkowym radiu!

 

Kolejna nowość to świeżutki utwór "Airplanes", nagrany przez Hayley Williams i rapera o pseudonimie B.o.B. Czy ta piosenka odniesie sukces? Słuchajcie jej w Kotek.fm i dajcie znać, co sądzicie!

 

Oprócz wymienionych wyżej kawałków, w kotkowym radiu usłyszycie także utwór "Not Myself Tonight" nagrany przez Christinę Aguilerę, czy "Put It in a Love Song" od Alicii Keys i Beyonce.

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.

 

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

 

Więcej o: