Porażka Ramony?To Shakira nagrała hymn mundialu

Miał być hit z polskim akcentem. Wyszło jak zwykle.
Shakira pokonała Ramonę Miał być hit z polskim akcentem. Wyszło jak zwykle. Akon nagrał z innymi artystami, m.in. polką Ramoną Rey, piosenkę "Oh Africa", która miała być hymnem mundialu. Zwyciężył jednak utwór Shakiry "Time For Africa" Akon wraz z artystami z całego świata nagrał piosenkę "Oh Africa", która miała być hymnem mundialu w RPA. W nagraniu brała udział polska gwiazda Ramona Rey. Zbyt wczesna była nasza radość z sukcesu Akona i Ramony. Okazuje się bowiem, że wybrano na hymn mundialu 2010 w RPA piosenkę Shakiry "Time For Africa". To właśnie kawałek seksownej gwiazdy jest OFICJALNYM HYMNEM imprezy.

Akon wraz z artystami z całego świata nagrał piosenkę "Oh Africa", która miała być hymnem mundialu w RPA. W nagraniu brała udział polska gwiazda Ramona Rey.Zbyt wczesna była nasza radość z sukcesu Akona i Ramony.

 

Okazuje się bowiem, że wybrano na hymn mundialu 2010 w RPA piosenkę Shakiry "Time For Africa". To właśnie kawałek seksownej gwiazdy jest OFICJALNYM HYMNEM imprezy.

 

Co na to Ramona?

 

Shakira i jej hymn

 

 

 

 

Akon, Ramona Rey i ich niedoszły hymn:

Więcej o:
Komentarze (38)
Porażka Ramony?To Shakira nagrała hymn mundialu
Zaloguj się
 • ewla

  Oceniono 36 razy 32

  o sory a co ma ramona do tego wystapila tylko gościnie i śpiewala w chórkach i to nie jest utwor akona i ramony tylko samego Akona.

 • zelaa

  Oceniono 23 razy 23

  Zacznijcie lepiej potwierdzać infomacje zanim zaczniecie pieprzyć głupoty... od samego początku było ustalone że to Shakira ma nagrać hymn Mundialu a piosenka Akona NIGDY nie miała być HYMNEM! To jest piosenka nagrana do reklamy pepsi, które jest jednym z głównych sponsorów więc może być co najwyżej jedną z piosenek towarzyszących i jej nagranie ma na celu propagowanie Mundialu w RPA ale powtarzam - NIGDY NIE MIAŁA BYĆ HYMNEM!

 • kryptonim

  Oceniono 28 razy 22

  Nie widziałam co prawda w tym teledysku Ramony tylko Keri,a co do piosenek uważam,że Akon 1000 % razy lepiej się spisał od Shakiry. Jego piosenka jest świetna a Shakiry.. no cóż

 • joasiiaa

  Oceniono 27 razy 19

  nie rozumiem czemu piszecie, że porażka? ;| sam fakt, że nagrywa z Akonem jest dobry..

 • alpha

  Oceniono 24 razy 18

  ale sie Ramona naspiewala :)

 • nobodystar

  Oceniono 22 razy 16

  Shakira bardziej charakterystyczna ale piosenka Akona o wiele bardziej wesoła szybciej wpadająca w ucho !! niemalże idealna na mundial !! co za cioty

 • mojnickwymiata

  Oceniono 23 razy 15

  Niee! No ludzie, co jest... Piosenka Shakiry w ogóle mi się nie podoba. Oh Africa wpada w ucho, ma prosty refren, który mogłyby śpiewać te miliony ludzi na stadionach! Nie wiem, kto to wybierał, ale ten ktoś ma zryty beret O_o

 • kochajna

  Oceniono 21 razy 15

  Co za głupoty piszecie ?!? Przecież to nie Ramony wina. Ona śpiewała tylko małą partię w hymnie. Więc w sumie nie szkoda. Najważniejsze, że nawiązała wiele fajnych znajomości za granicą i coś nagrywa z Akonem.

 • cosma

  Oceniono 22 razy 14

  A tam porażka , porażką to wy jesteście ,pleciugi z Polotek !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX