Gwiazdy jednoczą się w bólu z Polską

Kim Kardashian, Jessica Simpson, Nick Jonas, Billy Ray Cyrus, Eva Longoria i wielu innych napisało o tragedii pod Smoleńskiem.

Słowa współczucia i otuchy płyną do Polski z całego świata, także od światowych gwiazd. Przy użyciu Twittera łączyli się z Polakami w bólu po tragicznym wypadku samolotu, w którym zginął prezydent Lech Kaczyński wraz z towarzyszami podróży i załogą.

Kim Kardashian: Moje myśli i modlitwy kierują się w stronę ludzi w Polsce... Jestem smutna z powodu odejścia ich prezydenta.
Eva Longoria: Boże pobłogosław Polskę... nasze serca są z Wami.
Jessica Simpson: Przesyłam moją miłość, modlitwy i najgłębsze wyrazy współczucia Polakom. Niech Bóg będzie z Wami w tych tragicznych chwilach.
Nick Jonas: Muszę przesłać swoją miłość i modlitwy do ludzi w Polsce. Niech Bóg was błogosławi.
Matt Pokora: Specjalna myśl do prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i jego żony... Spoczywajcie w pokoju.
Billy Ray Cyrus: Módlcie się moi przyjaciele. Od kopalni w Wirginii do wspaniałych ludzi w Polsce jest tyle smutku. Amen.

Wyrazy współczucia i zjednoczenia z Polską napisał też raper Tony Yayo, aktorka Denise Richards, prezydent Barack Obama.

 

Łączymy się w bólu z rodzinami i bliskimi wszystkich, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.

 

Więcej o:
Komentarze (43)
Gwiazdy jednoczą się w bólu z Polską
Zaloguj się
 • madziun2

  Oceniono 58 razy 56

  jest mi wstyd, ze niektórzy Polacy mimo tragedii zachowują się nieludzko. Np. weszłam w sobotę na stronę, gdzie ludzie pisali na forum co myślą o tej tragedii itp. i moją uwagę przykuły a zarazem zabolały 2 komentarze. Pozwólcie, że je przetoczę : "zdychaj kaczko" i "fajnie nie będzie szkoły". Brak mi na nich słów...

 • proboscis

  Oceniono 31 razy 29

  Nie rozumiem tych użytkowników, których obchodzi tylko kto, ile i dlaczego napisał. Również komentarz oceniający pozycję Kim Kardashian: gwiazda, nie gwiazda. LUDZIE, ŻAŁOBA NARODOWA, A WY ZAWRACACIE SOBIE GŁOWĘ TAK PRZYZIEMNYMI SPRAWAMI. Wstyd mi za was. Reakcja gwiazd jest bardzo poprawna. Współczuję rodzinom ofiar, modlę się za nich, aby najtrudniejszy okres szybko minął.

 • kasiulek181

  Oceniono 29 razy 29

  NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ, JAK MY POLACY NAWET W TAKIM MOMENCIE MOŻEMY KRYTYKOWAĆ KOGOŚ KTO NAM WSPÓŁCZUJE...USZANUJCIE TEN CIĘŻKI MOMENT I DOBRE SŁOWA KTÓRE PŁYNĄ W NASZYM KIERUNKU... NIE ZAWSZE WSZYSTKO TRZEBA KRYTYKOWAĆ...CZASEM WYSTARCZY PO PROSTU POWIEDZIEĆ "DZIĘKUJEMY" [*]

 • agness117

  Oceniono 23 razy 23

  eva longoria napisała jako jedna z pierwszych na facebooku... tysiace polaków jej podziękowało w komentarzach... ona była w polsce. naprawdę mogła się przejąć. matt pokora jako polak z pochodzenia też... a inni - uwierzmy w ich szczerość. może nie zrobili tego tylko, bo wypada...

 • wera_164

  Oceniono 22 razy 22


  Piękne słowa skierowane do polski . [*]

 • impossible

  Oceniono 25 razy 19

  To bardzo miło z ich strony :) Okazali swoje serce.Jestem z nich dumna.

 • kinia21

  Oceniono 18 razy 18

  cały świat jest z nami :( miło z ich strony widać że tragedia ludzka potrafi poruszyć każdego...szkoda tylko że tyle polaków nie potfari się zjednoczyć i po śmierci potrafia krytykować Kaczyńskiego ehh ludzie wiecej szacunku!

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 17 razy 17

  O ile Obama musiał coś tam na ten temat powiedzieć, o tyle reakcje gwiazd na ten temat pozytywnie mnie zaskoczyły. madziun2 - za takie komentarze za jaja bym powiesiła.

 • glebokiegardlo

  Oceniono 21 razy 17

  dziękuje chociaż pewnie nawet nie wiedzą gdzie leży Polska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX